Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most 7. -es vagyok, két év...

Most 7. -es vagyok, két év múlva megyek gimibe. Gimisek! Ti milyen iskolatáskat hordtok? Nekem most hátizsákom van, az nagyon gáz gimiben? Mindenki váll/oldaltáskát hord?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem volt hátizsákom és oldaltáskám is. Ha sok mindent kell vinni akkor hátizsák, ha csak pár füzet meg 1-2 könyv kell akkor az oldaltáskát hordtam, általában ez naponta változott de én szeretem válogatni. Amúgy ha messzebb megyek valahova akkor csak hátizsákot viszek magammal. Egyetemen példáúl csak hátizsákot hordok, mégpedig azért mert az Adidas-nak van egy nagyon jó laptoptartós hátizsákja amiben a laptop tökéletes biztonságban van. Kényelmesebb a hátamon hordani mint kézi táskában.
2015. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem,ha VANS hátizsákot hordassz akkor nemhogy ciki,de nagyon menő leszel vele
2016. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!