Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Iskolatáska gimibe?

Iskolatáska gimibe?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek 9.es,egy elég nívós helyen,így a táskaválasztás is gondot okoz.Még csak elméleti síkú a kérdés,de eltöprengtem ezen,így a véleményeteket kérném.:D Az első gondolatom a hátitáska volt,de..hát gimis lányként ne túl esztétikus,nem is vagyok az a hátitáskás típus,valahogy egyik sem tetszik.Az oldaltáska nagyon lehúzná a vállamat,ami meg nekem(illetve nem szeretnék gerincferdülést) nem jó,szóval az is kilőve.A minap(3 hónappal ezelőtt..:D ) a leendő suli előtt sétáltam(persze teljesen véletlenül)és akkor láttam 3 lányt kijönni az ajtón.Ismerem őket,9.esek,nem azok a plázap.csa fajták,mégis ilyen kézitáska volt a vállukon.Elgondolkodtam,hogy ha nekik belefér a cuccuk,nekem is belefog? :D Illetve,ha a kezemen hordom a táskát,húzza úgy is a vállamat? Ha cserélgetem,akkor is? :D Előre is köszi a válaszokat,jöhet bármi,hideg-meleg.:D 14/L

2014. jún. 23. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
szerintem gimibe még nyugodtan lehet hátitáskát hordani
2014. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hátitáskából is van "csinosabb".

Egyébként attól függ, hogy lesz-e valamilyen szekrényetek. Nálunk a padnak volt fiókja. Ott lehetett hagyni a könyveket, meg a füzeteket, amik nem kellettek éppen.

Így nem kellett minden nap minden vinni. Akkor elég lehet egy kézitáska is.

De majd ha elkezdődik a suli, akkor úgy is meglátod, hogy mennyi cuccod lesz és hogy a többiek miben viszik.

2014. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

"ha a kezemen hordom a táskát,húzza úgy is a vállamat?"


Húzza bizony! Hidd el, ugyanolyan egészségtelen.

És ha csak nem lehet bent hagyni a könyveket az iskolában valamiféle zárható szekrényben, akkor fix, hogy nem fér bele a naponta hordozandó egy női kézitáskába. Csakis kizárólag úgy fordulhat elő, hogy azok a lányok előbbre helyezik a "divatozást", és magasról tesznek az órákra.


Semmi gond nincs a hátitáskával. Lehet azok között is "csajosat" találni.

Ráérsz egyetemen női válltáskával járni, vagy esetleg a rövidebb napokon.

2014. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
ÚÚÚ nem vagy egyedül ezzel, amikor én anno 9.be mentem nálam is felmerült ez a probléma :) Igazából végül egy hátitáska mellett döntöttem(ne hidd olyan gagyi se színe se formája) imádtam :D most leszek 12.es és még mindig büszke tulaja vagyok. Bár mondjuk nem tudom te milyen suliba mész ez könyvektől függ szerintem,egyik barátnőm aki ilyen kis kézi táskában kezdte szegénynek majd leszakadt a válla, meg 2 hónaponta cserélte, de mondom ez könyv és órarend függő(nekünk sok kicsi, de nehéz könyvünk volt) A lényeg szerintem 9.be jó pályakezdés lehetne pl. egy ilyen táska: [link] Nekem spec ilyenem volt, csak színesben és nem voltam fiús lány :D Sőt nekem a védjegyemmé vállt :D komolyan :) Bocsi hogy hosszú lett :)
2014. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen,majd akkor meglátom.:) Az tuti,hogy suli szekrény nincs,és a padokban sem lehet cuccot hagyni.:D
2014. jún. 23. 21:02
 6/17 anonim ***** válasza:
Olyat válassz ami kényelmes, manapság már rengeteg csinos hátizsákot is kapni nem csak ilyen ormótalanokat. Gimibe elég sok a könyv, nem kényelmes válltáskába cipekedni, meg elég fiatal vagy ahhoz hogy gerincferdülést kapj.
2014. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mondom,nem ilyen "divatmajmolók",vagy ilyesmi,ezért is merült fel bennem a kérdés.:)
2014. jún. 23. 21:04
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen,a gerincferdülést mindenképp el szeretném kerülni. :) Azt tudom,hogy a biosz cucc tuti kiesik.:D
2014. jún. 23. 21:05
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

Szia. Én most fejeztem be a kilencediket, év elején kézitáskával jártam, év vége felé pedig ilyennel: [link]

A Claire's-ben lehet kapni, nekem kettő ilyen volt, mert az egyik sajnos leszakadt, de imádták az osztálytársaim, nagyon tetszett szinte mindenkinek. Szerintem nyugodtan járhatsz te is ilyesmivel, csajos és csini. :)

(Az enyémek ilyenek voltak:

1. [link] #facrc=_&imgdii=_&imgrc=HtoZFnOn52WSDM%253A%3B3s2n8N8RHyK4DM%3Bhttp%253A%252F%252Fmedia.claires.co.uk%252Fpws%252Fclient%252Fimages%252Fcatalogue%252Fproducts%252F11761%252Fxlarge%252F11761.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.claires.co.uk%252Faccessories-bags-and-purses-backpack%252Fstyle%252Ffcp-category%252Flist%3B500%3B500

2. [link] #facrc=_&imgdii=_&imgrc=sj8HYXJcGijcKM%253A%3Bnw_KOVvjCtQFAM%3Bhttp%253A%252F%252Fmedia.claires.co.uk%252Fpws%252Fclient%252Fimages%252Fcatalogue%252Fproducts%252F61609%252Fxlarge%252F61609.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.claires.co.uk%252Fneutral-stripe-backpack%252Ffestival%252Fshop%252Ffcp-product%252F18696%3B500%3B500)

2014. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Mondom,nem ilyen "divatmajmolók""


Tök mindegy, minek nevezed: divatozásnak, menőzésnek, "mi kemények vagyunk" életérzésnek. Max. ha 4 órája van valakinek, akkor elképzelhető, hogy elférjen egy kézitáskában, ha mindent bepakol, amit kell és nincs szekrény.


Nálunk is voltak ilyenek, akik csak egy pici tatyóval lófráltak. Ők voltak azok, akik mindig a padtárs könyvét lesték, mindig mindent "véletlenül" otthon hagytak, és nem voltak restek egy füzetbe jegyzetelni az összes órán.

2014. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!