Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcelán köröm otthon?

Porcelán köröm otthon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok körmös, csak magamnak építek. Eddig zselével dolgoztam, viszont annyira megtetszett a porci, hogy ki szeretném próbálni. Az Elkészítési folyamat nehézsége mennyire különbözik a zseletol, mire kell kiemelten figyelni, illetve Szerintetek miben jobb\rosszabb a porci?

Köszönöm!


2015. jan. 20. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen más a két anyag, ha nem vagy elég gyors, beleköt az ecsetbe.

Gyakorlott porcelánosként mondom, maradj a zselénél.

Videón könnyűnek tűnik, de a helyes liquid-por arányt meg kell tanulni.

2015. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért én fenntartom, ki szeretném próbálni, Úgyhogy segítő jellegű válaszokat várok elsősorban:)!
2015. jan. 20. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél ecsetet, liquidet, port, keress rá porcelános videókra, mukorom.tvn, és hajrá.
2015. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kíváncsi, hogy mit kell vennem, és hol nezegethetek videókat, de szerintem elég egyértelmű és részletes a kérdésem. Ha szövegértési problémáid vannak, talán nem ez a megfelelő fórum számodra.
2015. jan. 20. 14:46
 5/5 anonim válasza:
Nos amire figyelned kell jobban az tényleg az hogy mielőtt elkezdenéd a körmödet építeni porcival előtte csinálj pár próbát az anyag felvétel miatt(mondjuk mű ujjon).És hogy minden alkalommal amikor porcelánnal dolgozol akkor mindig jól töröld ki az ecsetet.Szerintem érdemes kipróbálni mert nagyon sok jó pofa díszítés technika van és tényleg egy kis gyakorlással nagyon egyszerűen nagyon szép körmöket tudsz csinálni,nem beszélve a gyorsaságról mivel itt nem kell folyton lámpázni :) remélem egy picit tudtam segíteni
2015. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!