Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Forint és Valutapénztáros,...

Forint és Valutapénztáros, valutaügyintéző tanfolyammal lehet esélyem bekerülni egy bankhoz? Van értelme belekezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen hangzanak az oktatási helyeknél, hogy ilyen meg olyan színvonal és elhelyezkedési lehetőség. Konkrétan valaki csinált ilyet és elhelyezkedett vele? Esetleg hol csinálta?

#tanfolyam #valutapénztáros #valutaügyintéző
2013. jún. 26. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Azzal inkább csak pénzváltóba tudsz elhelyezkedni. Ha bankba akarsz dolgozni inkább banki ügyintézőt nézz, vagy pénzügyi ügyintézőt...
2013. jún. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Emiatt tettem fel mondhatni a kérdést. Én is így gondoltam, csak egy ismerős mondta h gyors,olcsó és csináljam meg.

Köszi a választ!

2013. jún. 26. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!