Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hullik a szemöldököm?

Miért hullik a szemöldököm?

Figyelt kérdés
pajzsmirigy betegség KIZÁRVA. voltam vérvételen és teljesen rendben van a vérképem.. 16 éves koromban volt festve párszor, azóta 4 év telt el és a 2014es nyáron kezdett hullani először csak a jobb szemöldököm vége, mára már a jobb szemöldököm fele hiányzik és a balnál is kezdett kihullani... most szemceruzával próbálom korrigálni de a sírás kerülget hogy nemtudom az okát, kaptam egy Zinkorot nevű vitamint szedem már pár napja de még nem látok javulást és összesen 10 napig kell szednem.történt már valakivel hasonló?
2015. jan. 25. 17:36
 1/5 A kérdező kommentje:
ricinus olajjal kenem de semmmi..
2015. jan. 25. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Fu hát ez biztos nem normális,helyedben megkérdeznék egy orvost vagy legalább egy kozmetikust aki ért ehez.Nem akarok hülyeséget mondani de én azt hallottam hogy ha rendes festékkel fested attól kihullhat,ha porral vagy ceruzával attól csak fakulhat.Meg olyat is hallottam hogyha valaki évekig nagyon szedi a szemöldökét akkor attól is kihullhat.Sajnos ehez nem értek,kérdezz meg egy orvost vagy kozmetikust:(
2015. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ricinus olajat mióta használod?
2015. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a festéstől az összes kihullott, kb fél év volt mire visszanőtt, de kevesebb és világosabb is
2015. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hasznaltam par hetig de semmi.en sima barna szemcerkaval csinalom.az is art neki?
2015. febr. 9. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!