Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 10 évesen lehet lábat szőrtele...

10 évesen lehet lábat szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Unokahúgom szeretné,ha segítenék neki leszőrteleníteni a lábát,mert a szülei nem engedik,de farsangkor olyan ruhában táncolnak,amiben látszik.Tényleg nagyon szőrös neki,már máskor is figyeltem.Most mit tegyek?
2015. jan. 30. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Hát lehet ha nagyon zavarja.

Nem egy kellemes procedúra. Eléggé fáj és lehet mellékhatása is.

Ez az ő döntése.

2015. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehetni lehet, de szerintem abnormális egy 10 éves lánynak szőrteleníteni. az a szőr még úgyis csak pihe kb. később lesz elég gondja a szőrtelenítéssel, legalább most legyen nyugton.
2015. jan. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 10 évesen már full sötét fekete szőr volt a lábamon... borotváltam kb hetente egyszer. Ha zavarja akkor nem kéne neki megtiltani, semmi baja nem lesz a szőrtelenítéstől... ellenben ha cikizik a szőrös láb miatt az igencsak maradandó lelki sérüléseket tud okozni. Szóval elég buták lehetnek a szülei ha nem engedik. Beszélj velük erről szerintem.
2015. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

lehet, nem lesz tőle semmi baja...

De ha a szülei nem engedik akkor inkább ne azért egy 10 éves lány kérje ki a szülei véleményét. ha borotválja akkor nem fáj!

2015. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
42%
Mondd meg a szüleinek, hogy ez nem az életkortól függ, hanem attól, hogy mikor nő ki a szőr. Itt nincs olyan, hogy "korai". Ha szőrös, akkor szőrös. Bármilyen fiatal is, igénytelenség szőrösen megjelenni. A szőrtelenítés alapápoltság.
2015. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!