Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 20 perc készülődés a fürdőszob...

20 perc készülődés a fürdőszobában, sok reggel?

Figyelt kérdés
Fogmosás, smink, haj

2015. febr. 2. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy akkor gyorsnak számítasz, igy nem értem a kérdést.

Ha fiú, akkor viszont a sminkelést nem értem.

2015. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nyugi, lány vagyok :D

Csak azért kérdeztem mert a barátnőm ma azt mondta a 7 perces sminkelésemre, hogy ő öt perc alatt kész van mindennel (haj, smink, fogmosás, stb) a fürdőben. Mondjuk a hajával nem kell sok mindent csinálnia, és a sminkjén látszik hogy sokkal kevesebb mint az enyém és "rosszabb" is.

2015. febr. 2. 16:20
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

Hogy tudjátok így elhúzni a sminkelést? Az már régen rossz, ha valaki annyi mindent használ, hogy öt percig tartson felrakni. Alapozó/korrektor + szemceruza + spirál nekem max. 3 perc. Ennél több nem is kell. Most azt akarod, hogy az arcodat lássák, vagy inkább egy nagy adag kencét?

A haj nekem annyi, hogy megfésülködöm. Ha ezen kívül nem csinálok semmit, akkor is van formája, de rendszerint laza kontyba, kötöm, ugyanis szerintem sokkal értelmesebb, letisztultabb kinézetet ad egy lánynak, ha nem lóg szanaszét a haja. Adjunk a hajnak 1 percet. A fogmosás meg mondjuk 2 perc. Én még mosakodni is szoktam. Mire megmelegszik a víz, és kész leszek...mondjuk 4-5 perc. Ez így összesen 10 perc. És kényelmesen elkészültem. Az már más, hogy ezen kívül még fél órát fetrengek az ágyban...de hát ez az átka annak, ha éjszaka filmet nézek :)

2015. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Én csak korrektort + spirált használok, de legalább 5 perc, inkább 10.


Amúgy egyáltalán nem sok. 5 vagy 7 perc, nem mindegy?

2015. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

Nálam is olyan 20-25 perc alatt megvannak ezek..

Szerintem ez nem sok, ennyi kell, hogy rendbe tedd magad. ;)

2015. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
Csak kíváncsiságból. Mert tényleg nem tudom felfogni. Ha csak korrektort, és spirált használ valaki, az hogy tart 10 percig? :D A spirált feltenni mindkét szemre, több rétegben kb 30 mp. A korrektort kenegetitek 9 és fél percig? Mert nekem az is csak 1.
2015. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

hármas válaszoló: lehet a kérdező sem rak fel magára annyi cuccot, csak lassabb. ezen felesleges pampogni.

amúgy az érdekes hogy csak 2 percig tart nálad egy fogmosás..

a kérdésre válaszolva, szerintem nem sok. sokkal többet szoktak készülődni a lányok általában.

2015. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is csak húsz percem van rá,de én tovább is készülődnék:D

Nálam ez úgy néz ki,hogy a fogmosás 5 perc(sajnos muszáj ennyi ideig,mert elég könnyen begyullad az ínyem),arctejjel lemosom az arcom,aztán shea vajat szoktam rákenni+korrektor a pattikra,szem alá+púder.Szóval 10 perc mosakodás+10 perc sminkelés.Nálam a hajfésülés olyan 30 mp,de eleve könnyen kifésülhető a hajam:)

Amúgy szerintem se sok:)

2015. febr. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a veszekedő második válaszolónak meg. ...... ...... Nekem kell ennyi idő, az alapozó felkenése tart a legtovább, mert egyenletesnek kell lennie, és nem lehet maszk hatású. Ezenkívül púdert, korrektort, enyhe szempillaspirált, halvány szájfényt használok. A hajamat csak a fufrumat vasalom vagy 20 mp-ig
2015. febr. 3. 07:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Veszekedő? Csak kíváncsi voltam, és magyarázatot vártam, ez neked mitől veszekedés?
2015. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!