Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezeljem reggelente a...

Hogyan kezeljem reggelente a zsíros bőrömet?

Figyelt kérdés
Egy napi rutinra lennék kíváncsi,kamaszlánynak. Termékeket is íjatok kérlek és mindent ami fontos lehet akár sminket is ,és az alapozás lépéseit.

2014. jan. 19. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Sima szappan, és langyos vízzel bőven elég megmosni. Egy kamasznak nem kell mindenféle kence, elég ennyi :) 15/L
2014. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Jól mondja az első, nem kell minden féle vackot magadra kenni.

Én így szoktam: Natúr szappan, utána vichy ásványos tonik, és hetente kétszer kénes arcpakolás. Mikor hideg van, még be szoktam kenni, kifejezetten zsíros bőrre való hidratálóval, mert nekem pluszba még felületi vízhiányos is a bőröm.


Ha neked nagyon zsíros a bőröd, akkor teafaolajos tonikot ajánlok.

2014. jan. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
én vettem az avonból egy folyékony szappant zsírosbörre, azt használom reggel és hidegvízzellemosom :) teljesen sima lesz tőle az arcom :)
2014. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egy kamaszlánynál a legtöbb esetben a hormonszint ingadozása okozza a pattanásokat -erre pedig a B6 vitamin nyújt megoldást, rendszeresen szedve. Én Nutrilite B komplex étrend kiegészítőt szoktam ajánlani, mivel az természetes élesztőt és laktózt tartalmaz. + nem tartalmaz mesterséges színezéket és ízesítőt és tartósítószert sem.

-->ennek beszerzésében szívesen segítek.


E mellett fontos a napi folyadékbevitel mennyisége is, mely szintén befolyásolja a pattanások megjelenésének mennyiségét.


A túl sós étkezés, az egészségtelen táplálkozás ( chips, csoki, gyorskaja, fagyasztott késztermékek stb) is elősegíti kialakulásuk.


Vannak gyógyteák, melyek kifejezetten pattanásos bőrre ajánlottak- így pl. a kakukkfű ( reggel 1 bögre- 1 kk kakukkfű leforrázva)


Élesztős pakolással is lehet enyhíteni a problémán.


Tudom amiket leírtam nem feltétlen a napi reggeli rutinhoz kapcsolódnak, de ezekre odafigyelve megelőzhető avagy orvosolható a bőrprobléma.


Cs:)la

2014. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ki az a nyominger aki lepontoz? Gondolom minenki által kiközösített fogyatékos, akinek nincs más öröme.
2014. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!