Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőke hajú kék szemű lánynak...

Szőke hajú kék szemű lánynak milyen színű szemüveg áll a legjobban? Esetleg linkelhetnétek képet:D, csak mert kapok szemüveget majd a héten 14/l

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, én alapból nem vennék fel színes szemüveget, szóval vagy fekete vagy szürke vagy barna keretben gondolkodtam mindig. Én is szőke, kék szemű vagyok :D

Vékony szárú, vékony keretű, szögletes szemüvegem van. Olyan, aminek alul nincs kerete csak a damil.

Ilyesmi, csak az enyémnek vékonyabb a szára és fekete: [link]

A keret formája meg függ az arcodtól, azt mindenképp próbálgatni kell, hogy ne legyen túl széles vagy túl nagy a lencse, mert akkor nem válik az arcod részévé, hogy "öltöztessen", hanem csak úgy ott van, érted :D

2015. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2015. febr. 8. 20:35
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ha szereted a színeket akkor akár lilát,kéket vagy akár barack színűt is választhatsz.
2015. febr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. febr. 10. 18:00
 5/5 A kérdező kommentje:
már találtam:)
2015. febr. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!