Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire figyeljek borotválkozásnál?

Mire figyeljek borotválkozásnál?

Figyelt kérdés

Ma este fogok először borotválkozni (csak a bajuszomat huzom le) de kicsit bizonytalan vagyok... Mire figyeljek vagy ilyesmi? :D Kicsit lúzer kérdés de ez van :D

Amúgy 16 éves vagyok.


2008. aug. 22. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából elég egyszerű a művelet, nem nagyon lehet elrontani. Vizezd be az arcod, nyomjál a kezedbe egy kis borotvahabot (ne túl sokat) és vidd fel az arcodra. Fontos, hogy ne úgy néz ki mint a mikulás, akinek borotvahab szakálla van, annyi épp elég, hogy a borotva majd tudjon siklani az arcodon. Mindig a szőr növekedésével azonos irányba húzd a borotvát.


Kb ennyi, utána valaki szerint nem kell leöblíteni vízzel, hanem törölközövel kell megtörölni -én leöblítem azért az arcomat- majd utána tegyél rá vagy ilyen borotválkozás utáni balzsamot, vagy arcszeszt.

2008. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megtörtént nem volt semmi váratlan nemt udom miért voltam beijedve de hát ez van. ;)
2008. aug. 22. 21:31
 3/3 anonim válasza:
100%

A törölközős-vizes borotválkozás utáni akcióról annyit, hogy szerintem az a legjobb ha borotválkozás után jéghideg vízzel leöblíted az arcod (én zuhanyrózsából szoktam ráengedni), és aztán nem törlöd meg (mert attól kipattognak sokan), hanem megrázod magad egy kicsit, ami víz meg rajta marad, az úgyis eltűnik amikor arcszesszel ezekután bekened.

Így sokkal kevésbé vagy egyáltalán nem pattogsz ki (bár ha csak bajuszt borotválod, ott annyira nem probléma ez, de majd később, ha az egész arcodat borotválod, próbáld ki így)

2008. szept. 5. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!