Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudok pólóra vasalható...

Hogyan tudok pólóra vasalható mintát készíteni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy sima fotópapírra nyomtatott mintákat is rá lehet vasalni pólókra. Ez tényleg így van?
2008. aug. 22. 16:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom, hogy nyomtatóba lehet külön olyan papírt kapni, amit pólóra vasalhatsz.
2008. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy előttem írták! De ez igen drága és nem is tartós sajnos!
2008. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ígyvan. Nemtudom hol laksz, de én Budapesten az örsön a sugárban az emeletem a fabódéknál tudok egyett, ott nagyon sokmindenre csinálnak ilyet. De normál méretű fénykép legyen, ugyis felnagyítják.
2008. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fotópapír kell, hanem pólópapír, de ahogy írták nem érdemes ezzel bajlódni. Nem jössz ki drágábbra ha pólónyomtatós helyeket csináltatod a kívánt pólót! Elég sok ilyen van. Plázákban biztos találsz 1-2t.
2008. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy dolgot ne felejts, ha megveszed a papírt, és a mintát nyomtatnád, tükrözd a képet, mert különben tükörírásban olvasgathatod a feliratokat... :)
2008. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! akkor lehet, hogy nem is fogok egyedül bajlódni vele, hanem megcsináltatom :-)
2008. aug. 23. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Van még egy megoldás! A textil festék! Szinte minden írószer boltban lehet kapni, 300-400 forint egy tubussal. Én azzal szoktam felíratokat és kis ábrákat csinálni. Már nagyon sok féle anyagon kipróbáltam és nem csalódtam benne. Mondjuk ehhez kell kézügyesség is, mert ha beleremeg a kezed akkor elrontod az egészet! Ha van kedved, próbáld ki egy rossz ruhadarabon és kiderül tetszik-e:) Remélem segítettem! :)
2008. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, sokat segítettél, ez az ötlet nagyon tetszik :-) a kézügyességet meg majd próbálom fejleszeteni hozzá =D köszi szépen!
2008. aug. 25. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!