Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felemás a mellem és nagyon...

Felemás a mellem és nagyon nagyon látszik a különbség. Tegyük fel, tornázok és lemegy a mellem és tegyük fel visszahízok. Szerintetek a mellem ugyanolyan asszimetrikusra nő vissza vagy van esély normálisabb arányokra?

Figyelt kérdés
VALAMINT! Ha van szakember itt, aki ért a mellek működéseéhez, genetikájához, elmagyarázná, hogy mitől függ a mell mérete? Vagy miért alakul ki jelentős különbség?

2015. febr. 12. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden ember asszimetrikus. Ez az hajszalerek mintazatatol a mellek különbsegeig barhol megmutatkozhat.


A genetikan meg nem valtoztathatsz.

2015. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy fogysz, vagy hízol, a különbség ugyanakkora marad a melleid között. Nekem a bal mellem 2x akkora volt, mint a jobb. A fogyás-hízással csak azt értem el, hogy az aszimetria mellett még meg is nyúltak. Megműttettem, azóta majdnem egyformák. Sajnos ez genetika. Én pl. az egyik nagymamámtól örököltem. Kicsit nyomaszt a gondolat, hogy a lányom, vagy majd az unokám is örökölheti...
2015. febr. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni ellene.

A jó hír, hogy nem nagyon zavarja a méretkülönbség a pasikat!

2015. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szinte mindenkinek aszimmetrikus a melle (és nem csak a melle, arca, teste).

Nem kell vele foglalkozni.

Fogyni-hízni ezért hülyeség, mert ugyanúgy aszimmetrikus lesz utána is.

2015. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Hol műtötték a melled es mennyibe került? Akkor csak az egyik melledbe raktak implantátumot? Hány évesen volt a műtét?
2015. febr. 12. 10:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy elsősorban nem a pasik miatt zavar, hanem.azért, mert baromi kényelmetlen bármilyen melltartó, ha nincs kitömve, ha kitömöm akkor meg eleve nem tudok felvenni mindenféle melltartót
2015. febr. 12. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Szombathelyen volt a műtétem 3 éve, akkor voltam 28. Mindkét mellemben van implantátum, mert a dokim szerint ha csak az egyikben lenne, akkor megint csak nem lenne egyforma. Meg a megereszkedés miatt a nagyobb mellem lett felvarrva. Ez így mindenestől 600 ezer ft volt. Egyébként én sem a pasik miatt plasztikáztattam, szintén melltartó-probléma, ahogy nálad is, meg kezdett a tartásomon is látszani, hogy nem egyformák a cicik.
2015. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!