Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Komoly kérdés. Mennyire nézek...

Komoly kérdés. Mennyire nézek ki r*mának? Min kéne válltoztatni

Figyelt kérdés

nem szégyellem nem bántanak ezzel ,kérdés hogy azért-e nem mert nem látszik . köszi a válaszokat


[link]

[link]

[link]


2015. febr. 13. 14:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Húú, basszus, tök szép arcod van :D Jó, a másodikon annyira nem, ne vágj ilyen fejeket.
2015. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszii!! direkt tettem ki képet ami felkelés utánni és nins rajtam smink ,hátha úgy jobban látszik
2015. febr. 13. 14:30
 3/22 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Talán hajad színe és formája miatt. De az arcod szerintem nagyon nem olyan, se a ruháid.
2015. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nézel ki annak és nagyon szép arcod van!
2015. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az elsőn eléggé, a második kettőn meg egyáltalán nem. De valahogy annyira más a három kép, mintha három különböző nő lenne rajtuk, még a korukat is másnak tippelném. Az erőteljes sminkkel (rúzs, pirosító) mindenesetre óvatosan.
2015. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
semennyire
2015. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Semennyire nem nezel ki romanak.
2015. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
semennyire
2015. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Semennyire. De a túlfehérített smink vagy kép nem előnyös. Szép a bőröd, ne takard el túl sok alapozóval-púderrel. A szemeid nagyon különlegesek, szép, természetes a szemöldököd és a hajad.


Gyakorlatilag te vagy az a nő, akinek semmi nem kell ahhoz, hogy szép legyen. :)

2015. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Híztam közben az lehet. a smineléssel még csak most kisérletezem igazándiból. A sminkelt új , a fentröl fotozott egy hónappal korábbi ,a kócos meg még egy hónappal korábbi.


itt egy másik ,ez ha jól emlékszek természetes

[link]

2015. febr. 13. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!