Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajakpiercingem van tegnap...

Ajakpiercingem van tegnap csináltattam és tüske, fémérzékeny vagyok. Eléggé huzza a számat és folyamatosan az inyembe akad. Az inyemet egy picit már kikezdte. Ez normális? 5 hétig nem vehetem ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem bírod vedd ki! Legfeljebb benő a lyuk! Vagy inkább szenvedsz a divat miatt?
2008. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod vedd ki. De lehet, hogy pár napon belül elmúlna. Az én köldök piercingemnél is így volt. Bár utána sokáig gennyesedett még:S
2008. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

gondolom aki csinálta neked, biztos mondta hogy mivel kell kenegetni vagy adott is rá ilyen folyadékot.

vagy nem? ha nem akkor körömvirágkrém, ami gyulladáscsökkentő hatással bír vagy alkohol ami fertőtlenít. és forgatni kell sokszor nehogy bedagadjon!!

2008. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen piercingem van, nekem is elég kellemetlen volt eleinte, de kenegettem a krémmel amit adtak hozzá és pár hét múlva már nem volt semmi gond. Viszont ha az ínyedet kikezdte az semmiképp nem jó.
2008. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia!Ha fémérzékeny vagy,akkor műanyag piercinget vegyél bele.Az nem is dörzsöli ki annyira.Neten keress rá a "bioplast piercingre" :)
2008. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem több mint egy éve van ajakpiercingem.Nem értem pontosan mit jelent az hogy húzza a szádat. A duzzanat, és kis fájdalom természetes, de ha odafigyelsz rá,komolyabb gondot nem okozhat. Nekem Glycosept oldatot írtak ki rá, és 70%os alkoholt. Napi 2x kellett kezelni, de sztem 3-4gyel sincs gond,ártani nem árt. Szerintem nem fémérzékenység,ugyanis alapból orvosi fémettesznek bele,aminek az a lényege,hogy nem vált ki érzékenységet.

Én is fémérzékeny vagyok, de nekem ez semmi panaszt sem okozott. Ha szemmel látható tüneteti nincsenek, és a fájdalom sem nagy, akkor sztem hagyd még benne, velejárója, de ha erős a fájdalom,akkor gondolkodás nélkül vegyed kifele,de még eleven a 'lyuk' kezeld.Üdv

2008. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

nekem péntek óta van ajakpécém, de az előttem kommentelővel teljesen egyet értek. mondjuk én annyiból vagyok rossz helyzetben, hogy nekem vastag számvan, és a piercing szúrása után nem is, de tegnap estére felduzzadt a szám, és egy kicsit szorul benne a pc, de így különösebb fájdalmat nem okoz, forgatom is, néha ha gennyes, bekenem pálinkával, meg előtte kiöblítem glycoseptel, és így biztos ami biztos. tejet nem igazán merek fogyasztani, mert ismerősömnek nagyon folyt a genny a nyelvéből tejivás után, szal azt inkább mellőzőm. nekem még a fogamat sem kezdi ki, az ínyemet sem bántja, szinte hozzá sem ér... még annyi van, hogy nehezebb most vele enni, mert még szokatlak, ja meghogy, néha égető-viszektő érzést vált ki, de ez a gyógyulás miatt van, a fülbevaló is ilyen. és neked orvosi fém pécém van, de télleg úgy nincs semmi, és minden normális. a genny is ha folyik, minimális, és így nem is vészes, és ha rögtöm nem is tom kitakarítani, nem is veszi észre senki. ja meg még annyi van, hogy néha az -f, -v, -gy, -ty, -t, -k betűknél megrezek a pécé, meg egy kicsit hozzáér a fogamhoz, de az is csak akkor ha nagyon artikulálok. Amúgymeg. kúrvajól nézki, és mondjuk kicsit hosszabb tüském van, de így is félek vele, hogy beakad vhova, vagy hogy lepöccen a feje, és elhagyom, de válalni kell. nem divatból csináltattam, hanem azért mert teccett.

Szal azért mert iritál egy kicsit, akkor még várj, a szád is formálódik a lyuk körül, viszont ha nagyon húzza az ínyed, meg nagyon kocog a fogaddal, akkor szedd ki, mert nincs értelme.

2010. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
15/F (előző kommentelő)
2010. aug. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gho$t válasza:
s ha 1 picit furcsa szagavan akkor az mit jelent?
2012. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gho$t válasza:
sha 1 kicsit furcsa szaga van korulotte az mit jelent?
2012. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!