Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek? Anya nem engedi...

Szerintetek? Anya nem engedi meg hogy melltartót hordjak!

Figyelt kérdés
Van egy ötletem hogy kapjak anya minden kicsi cuccát (bugyi melltartó ha jo rám de még nem jo) veszek egy rám jó melltartót és becsempészem a fiókjába amikor rendet rakunk akkor megtalálja és nekem adja .Szerintetek jó? Amúgy a mellméretem 84 Mellalatti 74 Èrdemes melltartót hordanom?
2015. febr. 15. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok
2015. febr. 15. 21:06
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Anyád bugyiját hordod? OMG

Amúgy meg hülye ötlet

2015. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
istenem vedd meg azt hordd. szard már le, nem az ő élete hanem a tied -.- ilyet...
2015. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy szükséged lenne rá, mert kezd nőni a melled, és zavar társaságban. A beszéd csodákra képes.
2015. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. febr. 15. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember tudja milyen cuccai vannak, és egy új melltartót is észrevesz... vedd meg és hordjad, nem anyud dolga ez igazából. Ha egyszer kell akkor kell. De szerintem neked elég egy szivacsos top is, mert nem biztos hogy találsz elég kicsi melltartót.
2015. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!