Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mutat egy nagyon kövér...

Hogy mutat egy nagyon kövér lány rövid, feszes nadrágban, és mini ruhában? Nem fognak kiröhögni? Jh

Figyelt kérdés

A iskolámban divat ez a kis feszes ruha, amit fel szoktak hajtani mellig, és igy kilátszik a hasunk.


Hát, és én elég méretes hassal rendelkezem, de azon kivül elég szép vagyok. (nem lógóháj tipusú vagyok, hanem feszesbőrű tipusú.)

Ebben a ruhában hasonlóan nézek ki:

[link]


Azt monják, vegyem fel én is ezt a divatot, annak ellenére hogy elég fura lenne igy járkálnom a suliban.

TÉnyleg nem lenne baj ebben járnom?


2010. febr. 11. 20:33
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát eléggé kamu szaga van a kérdésnek tekintve hogy kint röpködnek a mínuszok. Kétlem, hogy ez bármelyik suliban divat lenne ilyenkor esetleg pulóver alatt. De amúgy a kérdésre válaszul ha nem szeretnéd kinevettetni magad akkor ne húzz fel ilyen felsőt, amúgy is totál igénytelen és közönséges még vékony lányokon is, semmi divatos nincs benne.
2010. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt tél van, szóval nem kellene így járkálnod. Másrészt elég csúnya látvány, ne haragudj. A molettséggel nincsen gond, csak megfelelően kell öltözni hozzá. Hát ez nem az. Nwem lehet, h szivatni akarnak?
2010. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Röhejes lennél. Másik kövér lányon pedig biztos te is rondának és röhejesnek tartanád.
2010. febr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Ha tényleg igaz, amit írsz, akkor a sulidba komplett idióták járnak. Tél van, mínusz van, könnyen fel lehet fázni (a kishúgom nemrég gyógyult fel két héten után petefészek gyulladásból, pedig sosincs kint a dereka, rendesen felöltözik, és még így is sikerült ilyen nagyon felfáznia). Majd siránkoznak az ilyen lányok idősebb korukban, mikor kiderül, hogy a sok divatmajmolásnak rossz vége lett (főleg majd babavállalás környékén).


Egyébként pedig, sose azt nézd, mi a divat, hanem hogy NEKED személy szerint mi áll jól. Lehet, hogy nem leszel über-divatos, de ha jól áll rajtad a ruha, eltakarja a hasad és kiemeli az előnyös testrészeidet, szebbnek tűnsz majd és ez másoknak is fel fog tűnni. Akkor pedig édesmindegy lesz, divatos-e, ami rajtad van.


Nekem személy szerint pl. nincs hasam, viszont nagyon nagyok a melleim egészen fiatal lány korom óta. Nekem is meg kellett találnom, hogy az én alkatomra milyen az ideális ruha, hogy ne legyek benne ormótlan, vagy nevetséges. :)


Hajrá! :)

2010. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
16%

Ilyen sertés testet a helyedbe nem mutogatnék. Se feszülőset e hordj, se haskilógatósat, mert baromira undorító!

Hányinger....

2010. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se csinálj hülyét magadból! Gondolom nem szeretnéd ha emiatt piszkálnának!

Inkább viselj alkatodhoz illő ruhákat és mozogj sokat!

2010. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát nem megyek soha többet benne, mert a hasamról viccelődtek, és viccből fogdosták is.

Amikor normál ruhában járkálok, akkor nem nevetnek ki, mert akkor tényleg illik hozzám a kövérség, mert lelapitja a hasamat, és mindenhol csak kerekebbnek nézek ki.

Köszönöm a válaszaitokat!

2010. febr. 12. 15:49
 18/26 anonim ***** válasza:

te jó ég!!!!!!elmentél benne suliba?:O normális vagy?:O:S

mi szóltunk h röhejes leszel...de te nem hallgattál ránk....egyáltalán nincs önkritikád....:/

nekem tiszta lapos a hasam de én se szívesen mutogatom...sztem neked se kéne főleg olyan adottságokkal...

2010. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlős tipus vagyok.
2010. febr. 12. 20:53
 20/26 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg nyárig lefogyni...aztán viseld !

/ Paleolit diétával - csak súgok /

2010. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!