Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mutat egy nagyon kövér...

Hogy mutat egy nagyon kövér lány rövid, feszes nadrágban, és mini ruhában? Nem fognak kiröhögni? Jh

Figyelt kérdés

A iskolámban divat ez a kis feszes ruha, amit fel szoktak hajtani mellig, és igy kilátszik a hasunk.


Hát, és én elég méretes hassal rendelkezem, de azon kivül elég szép vagyok. (nem lógóháj tipusú vagyok, hanem feszesbőrű tipusú.)

Ebben a ruhában hasonlóan nézek ki:

[link]


Azt monják, vegyem fel én is ezt a divatot, annak ellenére hogy elég fura lenne igy járkálnom a suliban.

TÉnyleg nem lenne baj ebben járnom?


2010. febr. 11. 20:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Oké.

Köszönöm!

2010. febr. 13. 08:51
 22/26 anonim válasza:
Egyébként úgy őszintén, Hány kg és hány cm vagy?
2010. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
157cm 68kg
2010. márc. 11. 19:22
 24/26 anonim válasza:

Szia!


Szerintem ne vedd fel ezt a furcsa ruhát mert nem nagyon áll jól rajtad...bocsi. Szerintem akinek nincs ekkora hasa mint neked annak se állna jól ez az öltözék.

Különben én se vagyok olyan vékony de nem olyan ..hát..löttyett a hasam mint neked bocsi és én nem mutatnám a hasam. Vedd fel azt a ruhát ami szerinted neked jól áll és csak ez számít!!

2010. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2010. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
d
2015. júl. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!