Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy ejtik a tragust? (...

Hogy ejtik a tragust? ( Piercingere gondolok. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban szeretnék szúratni, és nem szeretem, ha valamit helytelenül ejtek. :))) "Rövid" á-ra, vagy e-re és sz-re gondolok. Vagy... ?

2015. febr. 16. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
trágusz
2015. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Angolul trégösz (/ˈtreɪgəs/).
2015. febr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tragus-> Tr-t kiejted, az a ae-vé hasonul ami kiejtve inkább é mint á. A g marad, az u-ből ö-lesz az s betű meg a megszokott sz formát kapja: Tré-gösz aminek az ö-jét szokás elharapni: Trég(ö)sz

De ha elmész szuratni és azt mondod, hogy Tragus-pirszinget szeretnél csináltatni, érteni fogják, hogy mit is akarsz :D

Esetleg más eseteknél ha ilyen előfordulna, google fordítót kérd meg, hogy az adott nyelven olvassa fel neked a szót, vagy fonetikailag keress rá. ;)

Remélem hasznos voltam!

2015. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még a kérdés napján elmentem szúratni, válaszok nélkül, de megoldottam. :) Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 22. 13:09
 5/7 anonim válasza:
Tragusz...
2015. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
80%

Mit trégöszöltök itt XDDDD

Ez olyan mint amikor az Auchanra azt mondják hogy ÓÓÓÓSÖN, meg a Cora-ra hogy KÓÓÓÓRA

XDDD

Egyszerűen Osan és Kora, és Tragusz ;)

2015. márc. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most szurattam és tragusznak mondta a lány a szalonban. Én csak mutattam, hogy "ide" szeretném :D
2015. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!