Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A gondom hogy sztem nagyon...

A gondom hogy sztem nagyon ronda vagyok, önbizalmat soha nem kaptam. Szerintetek ez igy jò?

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 16:33
 1/1 anonim válasza:

Önbizalmat nem lehet kapni. Azt magadnak tudod építgetni. Ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor tegyél azért, hogy szépnek lásd magad: ha a külsőd nem tetszik, pl egy kis fölösleg hastájékon, menj el futni, tornázz, okosan egyél.

Ha az arcod pattanásos, akkor vannak különböző szerek és gyógyszerek rá. Én a manna szappanokat ajánlanám.

Mivel konkrét dolgot nem írtál, így elég nehéz segíteni, de hogy a kérdésre is válaszoljak: nem, nem jó.

Amíg nem érzed úgy, hogy te valamiben jó vagy, pont úgy nézel ki jól, ahogy vagy, addig sosem leszel teljes, és sosem esz kellő ömbizalmad.

2015. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!