Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvpiercinget szeretnék. De...

Nyelvpiercinget szeretnék. De van egy kis gondom, problémám. Vélemény? (kérdésem túl rövid, a magyarázatom hosszú)

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy lyukas szívvel születtem és azt mondják ha piercinget szúratok vagy tetoválást csináltatok szívhártya gyulladást kaphatok csakhogy nekem van már 2 piercingem és egy tetoválásom is..segítsetek..meg merjem csináltatni ? Előre is köszönöm a segítségeteket :)

21/L



2014. okt. 6. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Neked nem a piercing a problemad, hanem hogy ostoba vagy, mint egy tanyer katica. Nyilvan fontosabb az idiota divatpiercing meg divattetko, mint a sz*ros eleted, nem? Szerinted az orvosok viccbol mondtak, hogy ne csinald?
2014. okt. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Van már 2 és te most itt megkérdezed h merd e a harmadikat? Ostoba.
2014. okt. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
"Kedves" első válaszoló ! Nem divat tetkó ès nem divat piercing tudod..ha èn divatból csináltattam volna akkor az azt jelentenè hogy menőzninakarok vele de nem teszem ergó nem divatból vannak :) Mellesleg aki ilyen kedves mint első válaszoló az inkább ne is írjon ! Ugyanis normálisan is meg lehet fogalmaznin a vèlemènyèt mindenkinek :) Köszönöm :)
2014. okt. 7. 00:11
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ostoba csak tudod a nyelv kicsit más mint egy fül,orr,köldök vagy akármi.. :)
2014. okt. 7. 00:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Ok mindezek tudataban en a helyedben nem csinaltatnek,mar csak azert sem mert a piercing abegyullad vad barmi nagyon budos szajszagot tud okozni:-)))


A baratnomnek volt,kivettek es azota oke:-)))Szoval a te allapotoddal inkabb ne menj bele annyit nem er az egesz:-)))

2014. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló ! Eddig egyedülna te válaszod normális :) Pont azèrt kèrdeztem mert eddig a kèt piercingnèlnse volt semmi meg a tetoválásnál se..kíváncsi lennèk hogy tènyleg lehet e belőle bajom..!:S :)
2014. okt. 7. 00:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Én inkább nem vállalnám be..nem ér annyit, hogy valami komolyabb bajod legyen.
2014. okt. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mèg úgy se hogy tudod hogy az előző 2piercingtől ès tetoválástol se lett semmi bajod ?
2014. okt. 7. 06:14
 9/10 anonim ***** válasza:
'Addig jar a korso a kutra...'
2014. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát jó..
2014. okt. 7. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!