Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiszedtem a, , bajuszomat"!...

Kiszedtem a, , bajuszomat"! Nagy hibát követtem el? :S nem kellett volna?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,lány.már egy jó fél éve zavart a bajuszkám.kreol bőröm van,ezért nem szőkítettem.most csipesszel kiszedtem és most olvastam hogy akárhogy szedem ki,megerősödik!!:S meg fog erősödni??több szál fog kinőni? és igaz,hogy hetente kell?légyzsi segítsetek!!:S
2010. febr. 14. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog több szál nőni ha szeded, csak ne borotváld, mindig csipesszel!!Én két éve gyantázom és nem erődött! Kb hetente, két hetente!!
2010. febr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem erősödik, hanem ritkul a csipesztől.
2010. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

fhu.. akkor jó!

köszi!

és mennyi idő elteltével fog ritkulni?:$

2010. febr. 14. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én olyan 8-9 éve csipeszezem, de inkább ritkult! amíg nem esel neki borotvával, addig nincs gond.
2010. febr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és mennyi idő elteltével nő neked vissza?:)
2010. febr. 14. 19:22
 6/8 A kérdező kommentje:
vagyis milyen gyakran szeded?
2010. febr. 14. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hetetne csipesszel kiszedem, 5 perc mire megvagyok vele. Pontosan 3 éve szedem, az a lényeg hogy szőr növekedésével egyforma irányba húzd ki a szálat mert így nem szakad el a szőrszál. Az egyik oldalon mindig elszakadnak a szőrszálak nekem de még ott sem erősödött meg....:D
2010. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
18:55ös vagyok, 1-2 hetente esek neki és nagyon fontos, amit az utolsó írt! vigyázni kell h. ne csak elszakadjon a szőr, mert akkor kb egyenlő a borotvás megoldással!
2010. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!