Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek epilálhatom a...

Szerintetek epilálhatom a "bajuszomat"? L/15

Figyelt kérdés

Mert epilálom mindenhol magam, de pl a kezem pöttyös lett a bőröm és ezrét félek a bajuszt is leepilálni. Bár a gyantázás ugyanolyan, nem?

Köszönöm, ha segítetek.... :))


2010. ápr. 11. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a gyantázás kevésbé fáj és az én bőröm attól kevésbé pöttyösödik ki.
2010. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kozmetikussal gyantáztatom, és mondhatom, eléggé fáj, és kicsit be is pirosodik. Sajnos nagyon hamar visszanő, de szerintem így is jobb módszer, mint az epillálás.
2010. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szemöldökcsipesszel szedd ki, vagy szőkitésen gondolkodj el.
2010. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fáj a gyantázás. Kész gyantacsíkok, amiket a kézben kell felmelegíteni, majd széthúzni és úgy rátenni a bőrfelületre, olyannal csinálom, de persze úgy, hogy vágok le belőle egy akkora darabot, ami pont jó a bajuszka gyantázására:D
2010. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb, legolcsóbb, legegyszerűbb módszer a kis gyantacsíkkal való lehúzás.
2010. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutna kihúzkodni vagy egyáltalán epillálni. Annyi bajszos nő rohangál az utcán mikor nő vissza nekik, rossz nézni.

Én szőkítettem kb 2 évig és annyira tönkretette a szőkítő a szőröket (mint a hajnál), hogy mára már el is múlt teljesen.

2010. ápr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én epiláltam egy ideig, de nagyon rossz volt. Egyrészt fájt, és lassan ment, másrészt másnapra nagyon ronda lett, tiszta pattanás(ilyen aprók), és tiszta vörös lett.

Már én is a gyantát használom és sokkal jobb, ha meg egy pár szálat nem tépett ki, az csipesszel kiszedem.

14/L

2010. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!