Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan "győzzem" meg anyukámat...

Hogyan "győzzem" meg anyukámat hogy lehessen gél-lakk a körmömön? 17L

Figyelt kérdés
A körömlakkot 1 nap után ledobja a körmöm, viszont a műköröm és a géllakk egy hónapig is fent marad. Nem szeretem a saját körmeimet, mert törnek, és olyan semmilyennek érzem, szeretnék mintákat, színeket belevinni, és találtam egy kozmetikát ahol olcsón (2000Ft) csinálnak géllakkot jó minőségben de nem akar belemenni pedig régebben volt műkörmöm.
2015. márc. 4. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Elmész és megcsináltatod. Utólag mit csinál?

Mondjuk egyéb igényekből vegyél vissza és szoríts ki havi 4 ezret - mert hiába marad fent akár egy hónapig is, azért legalább kéthetente meg kéne csináltatni, hogy kicsit is igényesen nézzen ki. Vagy elmész dolgozni, megkeresed rá a pénzt (rögtön nem lesz olyan olcsó az a 2ezer forint se, ha 4 órát kell érte gürizned :D) és akkor nem kell meggyőzni senkit.

2015. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
2000 ft 2 hetente egyáltalán nem olcsó... ha van rá pénzed akkor okés, menj és csináltasd. De értelme nincs, felesleges kiadás. Ápolhatnád a saját körmöd inkább hogy szép legyen és erős.
2015. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókkal egyetértek. Egyszeri kiadásnak oké a 2000, de ha kéthetente kell járni feltöltetni stb. az már nem kevés.

Kiegészíteném még azzal, hogy nagyon sokféle körmöt elkészíthetsz magadnak is otthon. Szerintem ez több okból is jó:

-kreatív elfoglaltság

-alkothatsz kedvedre

-biztosan olyan lesz, mint amilyenre szeretnéd, ha kellően ügyes vagy, illetve gyakorolod

-naponta változtathatod a színét, mintákat


Tipp: fesd ki a neked tetsző, aktuális ruhádhoz passzoló színűre a körmöd, tegyél rá körömmatricát(pl.:rossmannban, müllerben kapható), tegyél rá átlátszó fedőlakkot. Ez elég jól bevált nekem, apró mintákat én sem tudok festeni még a díszítőescsettel se, de a körömmatrica tartós.

2015. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

itt van pár ötlet, amit magadnak is el tudsz készíteni a saját ízlésednek megfelelő színben:

[link]

2015. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem értem ha régen volt műkörmöd akkor most miért nem engedi a gél lakkot?

amúgy meg hülyeség hogy járj 2 hetente.... ha téged nem zavar hogy lenő akkor elég havonta járni ennyi. 2 ezer egyáltalán nem sok érte

menj el csináltasd meg utána anyukád úgyse tud mit csinálni

2015. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 13 éves vagyok, és én magamnak csinálom a gél lakkot :)

Szerintem mondd meg anyukádnak, hogy te szeretnéd hogy minden nap "apolt" és szép/ elegáns Legyen a körmöd!

Hisz a köröm a legszebb ékszer ;)

2015. aug. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!