Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves Hölgyek! Azokkal az...

Kedves Hölgyek! Azokkal az igenhosszú körmökkel, hogyan lehet boldogulni a hétköznapokban?

Figyelt kérdés
Elképzelni sem tudom, hogyan lehet megoldani pl. a fürdőszobában a higiéniai tennivalókat.

2015. márc. 6. 23:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Én sem tudom elképzelni, pedig nő vagyok.
2015. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Műkörmökkel, ilyen olyan kiépítésekkel én se boldogultam, ha viszont a saját körmöm volt hosszú úgy nem volt bajom csak kicsit jobban kellett figyelni arra is. Gondolom a műkkel is hasonló a szitu, de nekem mindig letört, egyszerűen nem ment.
2015. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
72%

Nekem össz-vissz kétszer volt műkörmöm. Nem az a 'tipikus' 'karvaly köröm'. Igényes, kocka francia, nem is volt túl hosszú. Viszont a nyakláncomat sem tudtam normálisan becsatolni, fülbevalómat sem tudtam normálisan felvenni a helyéről, nehézkes volt a bedugás, kivétel. A vége felé belerázódtam a dolgokba, de úgy éreztem, a takarításban is gátolt. Legalábbis kellemetlen volt, ráadásul figyelnem is kellett, nehogy letörjön. De, mint mondtam, ez nem '2 méteres, karvaly köröm' volt. Elismerésem a 'méteres' műköröm viselőinek!


21l

2015. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Társaságban került szóba, hogy ekkora műkörmökkel, hogyan intézik a fürdést, wécézést stb... de senki sem tudott elfogadható magyarázatot adni, ezért gondoltam, hogy itt megkérdezem.

2015. márc. 6. 23:49
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majd egy éve műkörmöm van, igaz csak akkor elég hosszú, mikor már kicsit le van nőve. soha semmilyen problémám nem akadt vele.
2015. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Első vagyok: hogy hogy lehet vele segget törölni, arra eszméletlenül kíváncsi vagyok.
2015. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
2 éve van műkörmöm, mostanában elég hosszú, és nem akadályoz semmiben. Kontaktlencsét is simán használok vele, egy egyénfüggő. :) Egyedül a hosszú, kocka szokott "útban lenni", abból mindig rövidebbet csináltatok.
2015. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Tudnál linkelni esetleg egy képet, hogy milyen hosszúra gondolsz? :)
2015. márc. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
hatos, nem tudom, te hogy vagy vele, de én nem a körmömmel szoktam segget törölni :)
2015. márc. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Én sem, de a körmöm akkor is az ujjamon van.
2015. márc. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!