Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek minden nagy mell...

Szerintetek minden nagy mell lóg? És ha lóg az minden esetben undorító, tetszik az olyan mell a fiúknak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden!!!
2010. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nagy melleim vannak és mégsem lógnak.

Szerintem nem lehet általánosítani.

2010. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alig van mellem,és már borzasztóan lóg..szal muszáj felvennem a melltartót xd
2010. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nagy a mellem, és nem lógós. Persze nem is olyan kerek, meg feszes, mint egy szilikon. De az nem is néz ki természetesen.
2010. febr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Idővel minden mell megereszkedik, de ha vigyázol rá, megfelelő melltartóval, akkor kevésbé. Szóval nem minden nagy mell lóg. A lógó cicik pedig nem esztétikusak.
2010. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem lóg. 75 E vagyok. kerek alma és imádom :) mindenki azzal gyanúsit hogy szilikonos. mindegy milyen a mell. csak egészséges legyen. fontos a karbantartása (megfelelő melltartó, hidegmelegváltózuhany, tartozkodás a hirtelen hizástól fogyástól ha azért kérdezted mert nem tetszik a sajátod, akkor nyugodj meg. a ruha alá nem lát be senki.
2010. febr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igen nem vagyok megelégedve vele nekem nem tetszik. Igaz a ruha alá nem lát senki de hogy nekem nem tetszik így nem tudom elfogadni meg egy pasi előtt így is úgy le fogok vetkőzni és félek hogy mit szól hozzá lehet elhagy miata.
2010. febr. 15. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy nem lát senki a ruha alá. Minden férfinak veleszületett képessége van erre. :DDD Ne aggódj, ha már megszeretett, akkor nem fog emiatt elhagyni, mire odajutsz.
2010. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne mááár csajok!! Gyúrjatok popóra meg combra!! Csak egy világbajnok, kerek popsi kell és onnantól kezdve úgy is csak a kutyapóz játszik... Mondhatnám a kutyát nem fogja érdekelni hogy lóg e cickó vagy sem...

(Nem vagy elégedett a melleddel, hódíts a seggeddel!!) :) ;)

2015. júl. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!