Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szilikon mell akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szilikon mell akkor is undorító ha normál méretűek és nem lufik?

Figyelt kérdés
nekem olyan kicsik h 18 évesen a legkisebb melltartó is nagy nekem. Nem hiszem h nőni fognak és normális akarok lenni. Köszi a válaszokat.
2009. szept. 13. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Vannak férfiak,akik a kismellű nőket szeretik.A szilikon nem csak csúnya,hanem veszélyes is lehet az egészségedre.Ha valakinek csak a melled mérete számít,nem te magad,azzal nem érdemes foglalkozni.
2009. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Mé lenne undorító?Jó hát nem preferáljuk, mert az eredeti azért csak jobb, de hát akkor se undorító:D 20F
2009. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha normál méretű, egyáltalán nem undorító, mert akkor észre sem fogja venni senki, hogy szilikonból van.
2009. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Thurston ***** válasza:
92%
Attól függ hogyan csinálják meg. Vannak nagyon undorítóak, de láttam már olyat is, amiről meg nem mondtam volna, hogy az. Tapintásra viszont mindenképpen kellemetlen.
2009. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon szépen meg lehet csinálni. És a külső mellett még + önbizalmat, önértékelést ad, ami megdobja a dolgokat. :-)
2009. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Thurston ***** válasza:
28%

Hát ja, nekem is nagyobb lenne a pofám, ha két műanyag tasak dudorodna a bőröm alatt.


(Aki ettől érzi jobban magát, az szerintem bármilyen aberrált dologra képes, de komolyan.)

2009. szept. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Kedves előttem szóló! Szerintem meg egyszerűen egy kis mellű deszka vagy, aki a kis melle miatti kisebbségi komplexusát ily módon akarja levezetni. Szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy a testét hogy alakítja, és ha ő így érzi jól magét, semmi alapod megszólni emiatt.
2009. szept. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Thurston ***** válasza:
78%
Hát szerintem meg férfi vagyok ,sé az égvilágon semmiféle komplexussal nem küzködöm. SZóval ez a csodálatos pszichoanalízis most mellé ment sajnos. De kétségtelenül nagyon bölcsnek hatott.
2009. szept. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Thurston ***** válasza:
Mellesleg az is jó poén, hogy nekem van kissebségi komplexusom, amikor ellenzem a mellnagyobbítást. Nekem fordítva sokkal logikusabbnak tűnik, mert hahoz valami rettenetesen nagy lelki difi kell, hogy valaki ilyet tegyen.
2009. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem gyönyörű tud lenni egy szép pár, nem feltűnően nagy, csak simán középméretű, ízléses formájú (tehát nem szabályos félgömb, inkább a természetes mellhez hasonlító, vízcsepp alakú) szilikonmell.
2009. szept. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!