Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakkozás. Crystal nail's...

Gél lakkozás. Crystal nail's gél lakkhoz használhatok essence Gel nails at home primer and cleaniser folyadékot?

Figyelt kérdés

A folyamatot úgy végezném,hogy: Köröm ágy bőr feltolás,mattítás,formára reszelés,ez a folyadék---> [link] aztán base gél,UV,szín,UV,szín(2.réteg),UV,top gel,és ugyanezzel a folyadékkal fixálás.

Nagyon sokat segítenétek a válasszal :) Ha nem gond,nagyon sürgős,szóval szinte esedezem segítségért...előre is köszönöm :D



2015. márc. 14. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
fixálásra jó, de primernek én mást használnék
2015. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Primernek nem jó.
2015. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért,és hogy hogy?

+még egy kérdés: alap és fedő lakkot külön kell venni? nincs vmi 2in1 cucc?

Előre is köszi :)

2015. márc. 15. 02:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem azonos a minőség, így én sem használnám primernek.

Vegyél egy No buffer scrub-ot, azt használhatod előkészítő folyadéknak, aztán base gel, lámpa, szín, lámpa, szín, lámpa, GL0 vagy easy off top gel, lámpa és fixálás.

Fixálónak sem feltétlen használnám, mert lehet nem viszi olyan jól a ragacsos réteget, mint a cleanser.

2015. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KörmösMagenta ***** válasza:

Az essence nem profi termék.

Ha kevered a profi terméket a nem profi termékkel, érdekes dolgok sülhetnek ki. De semmiképp nem vet rád jó fényt a vendég szemében, hidd el ezt tapasztalatból mondom.

Én inkább vennék egy no buffer scrub-ot és egy rendes cleansert, kis kiszerelés is van mindkettőből....sokat nem veszthetsz.

2015. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!