Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek, milyen parfüm lenne...

Hölgyek, milyen parfüm lenne a legjobb egy 23/F-nek?

Figyelt kérdés
Milyen parfümöt érdemes venni, ami titeket nagyon meg fog, viszont az ára egy elfogadható kereten belül van?

2015. márc. 17. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2015. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Fiú vagyok. Azonban, hogy mivel hódítok? :D

PACO RABANNE BLACK XS MAN

Függ, hogy ki a célközönséged. Én imádok bulizni, tipikusan az, a rosszfiús stílus.

Még soha nem okozott csalódást.

A legfontosabb, hogy tetszen neked is!

2015. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

jézusom, csak paco rabanne-t ne!

ha valakin megérzem bármelyik paco rabanne illatot, kerülöm a srácot elég durván... tipikus nagyképűknek, bunkóknak való kanszag, akik azt hiszik, ettől lesznek macsók...

amit én ajánlok:

valentino uomo, chanel allure

olcsóbbakból:

puma, tom tailor, mexx illatok (mexxből a black a legnagyobb kedvencem). a str8-nak is vannak jó illatai.

2015. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Paco Rabanne-nom van itthon (kaptam valamire) de azt nem sűrűn használtam eddig.


#3: Tudsz linkelni konkrét parfümöket is ezekből a márkákból valentino uomo, chanel allure ? :)


Tom Taylor, Puma, Str8 van is itthon, meg próbáltam is pket, de annyira nem jöttek be. Mexxx Black-et pedig testvérem használ, szóval az nálam kiesett úgymond. :-/


A Bruno banani - pure man se olyan rossz így ránézésr ;-)

2015. márc. 17. 21:42
 5/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem az árakat és a valentino uomo és a bruno banani maradt versenyben eddig, a Chanel allure sajnos nem az én pénztárcámhoz lett mérve 17-20e Ft egy kicsit sok, de talán majd valami alkalomra azt kérem :)


Antonio Banderas parfümökről vélemény?

2015. márc. 18. 07:31
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

3#-as jézus"mária"-

Ha azt vesszük, hogy én a tapasztalatom mondom el, te pedig a személyes véleményed akkor egyértelmű kié a fontosabb. Ha a kérdező téged akar felszedni akkor válassza azt, de ha csajozni akar és a legnagyobb kört a célpontja alá venni akkor az enyémet.

Ezen felül, rám illik a leírásod x szinten (nagyképű, macsó) de a többi már nem. Nem hiszem, hogy bunkó lennék és társai.. Van egy ismerősöm, nála szerényebb srácot nem is ismerek, mégis ezt használja ő is.. :) Bukott az elméleted, ami eléggé nagy általánosítás volt..


Azonban említettem a célközönséges felvetést. Fiatal vagyok(22F/F), bulizós, minden hétvégén más lánnyal vagyok. Szeretem a pörgős életet, jólo érzem maga. Most élem ki a "fiatalságom". Ehhez tökéletesen illik ez az illat, amivel a legtöbb lányt megtudom fogni. Persze ezen kívül fontos a kinézet, stílus is.


Ha a kérdező, 1 adott lányra hajt, akkor barátkozzon össze a csaj barátnőjével és kérdezze meg mi a csaj kedvence és vegye azt. Ha bulizni, és csajozni. Akkor ebben az esetben 100%-ig az enyémmel fog a legelőrébb jutni. :)

2015. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. az antonio banderas illatok is jók. : )

6-os, "ha azt vesszük", hogy a kérdezőt a lányok véleménye érdekel, "akkor egyértelmű, kié a fontosabb", csak hogy téged idézzelek. én lányként elmondtam a véleményemet, és igen, pont ráerősítettél arra a piti kis sztereotípiára, amit a paco rabanne-t használokról gondolok. henceghetsz itt a hódításaiddal, de nem lehet minden lányt megfogni ezekkel az illatokkal.

2015. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán vagyok az a nagy bulizós típus :-/ Nem is ott keresgélek hölgyeket, hanem máshol.

Paco Rabanne parfümöt használtam, de gyakorlatilag semmi különöst nem vettem észre, plusz illatra se jött be nekem annyira.


Valentino UOMO: Az 50ml-es még a belefér kategória, viszont a 100ml-es már túlságosan drága nekem. :-/


[link]


Bruno Banani: Ez már egy kicsit reálisabb áron van :) itt a Pure Man a legjobb?


[link]


Chanel Allure: Ez mint írtam is, csak valami születésnap vagy más alkalom keretében, mert elég drága.Itt melyiket lenne érdemes kérnem, allure-ból is két féle van ha jól láttam, Homme és Homme sport vagy valamelyik másik jobb?


[link]


Antonio Banderas: úgy hallottam, hogy mostanában a hölgyek kedvelik ezt is, de itt is van helyből négy féle :-/ Árban ez is megfelelő nekem.


[link]


Elnézést kérek, hogy ilyen sok kérdést tettem fel, de sajnos nem nagyon értek a parfümökhöz, főleg az olyanokhoz ami miatt esetleg meg is fordulnak a hölgyek ha elhaladsz mellettük. :-/

Összegezve a Valentino UOMO, Bruno Banani, Antonio Banderas parfümök közül lesz valamelyik. :)

2015. márc. 18. 18:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom nehéz felfogni az álláspontom... :D Oda már kéne egy kis sütnivaló.. :)

Ha én a tapasztalatom mondom el, akkor az összes lány véleményét mondom akikkel már volt dolgom. Nekik tetszett. Ez a szám bárhogy is nézzük, több mint te egymagadban. Gondoltam ehhez felesleges a diploma.. de lehet én vagyok a hülye.. :)


Kérdező menj el egy jobb boltba, és az eladó csajszikon teszteld! :D

2015. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem pure men tetszik a legjobban. hosszan is tart. a barátom elmegy 4-5 órára bmx-ni és utána mikor hazajön csak az érzem rajta. igaz h nem is nagyon izzadós típus, de az illata kitart. kb kettőt-hármat fúj magára. kettőt nyakra egyet a pólójára.
2015. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!