Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 Éves vagyok és alig akar...

14 Éves vagyok és alig akar nőni a mellem nincs valami trükkje, hogy gyorsabban nőljön?

Figyelt kérdés
2015. márc. 18. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
De, van, fel kell hozza noni. Biologia orakrol hianyozni szoktal amugy? Ugy ertem, az osszesrol?
2015. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De van trükkje.

Zokni a melltartóba... :-)


Viccet félretéve: nincs. Türelem.

Nekem anno szintén nem akart nőni, már minden lány hordott melltartót az osztályban, csak én nem. Aztán 8. után nyáron úgy "beindultak", hogy D kosár lett belőle, és jól szét is szakadt a bőr, ami megmaradt örökre...

Szóval nem mindig jó a nagy mell. Lehet, neked mindig pici marad.

Tanuld meg abból kihozni a legtöbbet, amid van, nem olyanra vágyni, ami nem lehet...

2015. márc. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A zokni nem is rossz ötlet :D
2015. márc. 18. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább növessz agyat...14 évesen inkább mással foglalkozz ne azzal hogy nincs melled...
2015. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nézz utána a laktoherb teának.
2015. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
14 évesen miért nem mindegy mekkora a melled? Mert ez úgy alapból lényegtelen dolog, nemhogy 14 éves gyerekként...
2015. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

az előttem szólókhoz lenne egy kérdésem...gondolom ti sose voltatok tinik amikor mindig azt néztétek h miben vagytok mások mint a többiek és azt hogyan tudtok változtatni nem?

amúgy szerintem trükkje nincs max tényleg ha kitömöd a melltartót csak vigyázz tesin amikor öltözöl mert ha valaki észreveszi akkor indul a pletykázás ezerrel...

2015. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!