Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel szortelenitsek hogy...

Mivel szortelenitsek hogy tartosabb legyen? Lanyok/nok ti mivel szortelenitetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)


Az a gondom hogy ha reggel megborotvalkozom(lab,kar,intim,honalj) estere mar borostas leszek:( meg nem olyan durvan de masnap delutan mar latszik is es ott lent nagyon szur... valami praktika ami bevalt nektek? Gyantazasra gondoltam de nincs ra penz.:/ eleg eros szorom van...



2015. márc. 24. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Gyantázom vagy epilálok.

Egy gyantapatron és 20 lehúzócsík így szettben a Rossmannban 800 Ft. Nem kell ilyenekkel kozmetikushoz menni, az csak pénzkidobás.

2015. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a házilagos gyanta sajnos annyira tépte a bőröm, hogy néha úgy néztem ki, mint egy intravénás drogos, pl. az érzékeny könyökhajlatomon akkora bevérzések lettek.


Epilátor. Lassú, macerás, de tartós, és bírja a bőröm.

2015. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem gyantat birna a borom:S egyszer gyantaztam de nem a fajdalom hanem az a sok szenvedes nekem is hajlatokba szornyu.. meg puncimat nem mernem itthon egyedul... honaljamon meg egyszeruen
2015. márc. 24. 19:08
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira fajt es nem szedett ki semmit... arra gondoltam hogy elso 5 alkalommal egyantaztatok (allitolag gyengul a szor) aztan kar lab itthon punci, honalj meg kozmetikusna..
2015. márc. 24. 19:10
 5/6 anonim válasza:
89%
Forró gyanta plusz egy ügyes kozmetikus......15 perc alatt kész :-)
2015. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én epilálok mindent, és igen mocskosul fáj, de szerintem, ha látványos eredményt szeretnél ki kell bírni.
2015. júl. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!