Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugye, hogy egy lány szebb...

Ugye, hogy egy lány szebb apró hibákkal?

Figyelt kérdés

Szerintem ezektől lesz valaki emberi:)

Én lány vagyok és jobban tudnék szeretni egy fiút apró hibákkal:)


2015. márc. 25. 14:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nyilván nekem is vannak hibáim,de én hála az égnek megtanultam elfogadni magam. Itt nem magam miatt tettem fel hanem egyszerűen kíváncsi voltam ezt csak én gondolom-e így.
2015. márc. 25. 16:15
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor remélem megnyugodtál:)
2015. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pláne hogy nem is voltam ideges,de köszönöm a válaszokat :D
2015. márc. 25. 16:25
 14/19 anonim ***** válasza:

Remek akkor még jobb:D

Ne is legyél mert fölösleges:D

2015. márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

a görbe orr az nekem nem olyan apró hiba, de pl a magasabb homlok pont h inkább tetszik és a kis mell is :) nem tudom miért, de az orr nálam fontos valamiért.


De másfajta hibákat viszont cukinak tartok, pl van akinek barna szőrös a keze, az nem zavar :) vagy pl apró anyajegyek az arcon vagy szeplő vagy ilyesmi. Vannak olyan kis apróságok amik nekem még tetszenek is nagyon, de más szerint hibák :) 23f

2015. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
veled is egyetértek:) és köszönöm a válaszodat
2015. márc. 25. 20:58
 17/19 anonim ***** válasza:

:) szívesen :) van akinek amúgy még a szemüveg is hiba vagy a fogszabályozó, szerintem ezek nem.


Neked mi számít olyan hibának fiúnál, ami tetszik és mi olvasnak, amit már kicsit nehezebb elfogadni?

2015. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem szoktam a hibáit nézni.És ezt nem csak úgy mondom,hanem tényleg nem tudnék most felsorolni egyet se mert nem arra szoktam fókuszálni :D

Te milyen hibákra gondolsz?

2015. márc. 26. 19:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát én se szoktam nézni :) amúgy most nincs barátnőm. De az ilyen kis apróságokat néha észreveszem és nagyon tetszenek :) pl ha mosolyog és a szeme is olyan kis csikótcsíkot csinál, az is mosolyog, meg ilyesmi :)
2015. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!