Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » CN manikűr és műköröm építő...

CN manikűr és műköröm építő tanfolyamra járok! Volna egy kérdésem aki itt végzett?

Figyelt kérdés
Aki ennél a cégnél végzett ,a tanfolyam végeztével egyből tudott dolgozni vagy még képzésekre járt? Vállalkozóként szeretném csinálni de még nem tudom,hogy ha végzek akkor milyen képzések szükségesek vagy egyből lehet élesben csinálni...Nem az anyagi része érdekelne,hanem hogy kellő tudással fogok-e bírni...Akinek van tapasztalata,leírhatná nekem.Köszönöm!

2015. márc. 26. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell továbbképzés. Technikai és díszítő is, pl Malekné Marcsi tanfolyamai nagyon jók, Sebestyén Ágihoz is érdemes beülni, és Méhész Alexa is jól oktat.
2015. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát a tanfolyam végeztével nem lehet egyből dolgozni? Azt értem és tudom,hogy folyamatos képzés szükséges és hasznos....csak szeretnék mihamarabb dolgozni is...
2015. márc. 26. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet dolgozni, csak az okj tananyaga kevés a vendégek igényeihez.

Nálunk sokan váltották ki a vállalkozóit a 3 napos bizonyítványra, de nem csak kocka franciát kérnek a vendégek, így a legtöbben belebuktak.

2015. márc. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, én az OKJ-után egyből szalonban kezdtem dolgozni, közben jártam a továbbképzésekre. Először a technikai képzéseket végeztem el, aztán néhány díszítőt.

Ez elég volt ahhoz, hogy a vendégeim elégedettek legyenek. Azóta is járok tanfolyamokra, mostmár viszont azért, hogy az új díszítéseket is begyakoroljam. :)

2015. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!