Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményéetek a h&m és a...

Mi a véleményéetek a h&m és a c&a meg a newYorkerról? Melyik boltba szeretek innen a három közül vásárolni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
C&A szerintem nem annyira divatos, unalmas ruhák vannak ott. H&M-et szeretem, divatos és fiatalos. New Yorker legtöbb ruhája meg szerintem kifejezetten a tini korosztályt célozza meg, így oda is csak ritkán nézek be- és általában nem veszek semmit sem.
2015. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21/L
2015. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A C&A szerintem a családosoknak való. Mindenki a H&M-et favorizálja, néha veszek ott valamit, de én személy szerint nem látok semmi különöset azokban a ruhákban, túl egyszerűek. Nekem a New Yorker a kedvencem.
2015. márc. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kedvencem a C&A, mert jó áron lehet kapni az ízlésemnek megfelelő ruhadarabokat. A NewYorker-t nem annyira szeretem, ritkán vásárolok ott, mert nem igazán tetszik az a stílus amit képviselnek. H&M-be ritkán járok, mivel szolnoki vagyok és itt még nincs (de elvileg hamarosan épülni fog), de ha éppen bp-en járok akkor be szoktam nézni, és ott sincsenek rossz ruhák az eddigi tapasztalataim szerint.

14/l

2015. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán ezek közül még a New Yorker a legjobb, de az sem egy nagy szám, ritkán találok jó cuccokat. A másik kettőben meg soha. És a minőséggel is gondok vannak.
2015. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
H&M-ben vásároltam eddig a legtöbbször, sokféle ruha van, ott sem tetszik minden, de szoktam találni jókat. New Yorker nekem elég fura, valahogy nem olyan jó minőségűek, sokszor el vannak szabva. C&A-ben tényleg nem túl divatos ruhák vannak. Bár van egy része a Clockhouse, azon a részen vannak fiatalos cuccok.
2015. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
h&m-ben vásárolok a legtöbbet, mert a basic cuccok ott a legolcsóbbak és a legminőségibbek ezen boltok közül. a drágább, különlegesebb darabok is jók. a new yorkerben szoktam még néha, leárazáskor, de tapasztalataim szerint kicsit gyengébb a minőség, meg néha tényleg el vannak szabva a ruhák. a c&a-ba is mindig benézek, de nagyon riktán veszek valamit, túl átlagosak a ruhák.
2015. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
H&M,esetleg New Yorker.
2015. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem követem az aktuális divatot, nekem felüdülés hogy a C&A-ben mást is lehet kapni mint a többi üzletben kapható tökegyforma, tőlem eltérő alkatú nőkre passzoló darabokat.
2015. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
h&m legjobb c&a a 2.
2015. ápr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!