Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mi a véleményeetek?...

Nektek mi a véleményeetek? Hagyjam a francba mi?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és van egy 20 éves srác, akivel minden nap beszélek facen, állandóan rám ír. Szóba hozta, hogy majd találkozhatnánk valamikor. Nagyon aranyosakat ír, flörtöl is velem. Haverja és az én barátnőm együtt vannak, és mondta nekem a barátnőm, hogy állítólag 5 éve nem volt nője, és majd csak 2-3 év múlva akar. Nyilván csak játszani akar velem ugye? Le kéne ráznom? Vagy adjak neki egy esélyt? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2015. febr. 11. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne befolyásoljon az, amit a barátnőd mond! Tetszik neked ez a fiú vagy nem? Ha igen, akkor adj neki egy esélyt. ;)
2015. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 évesen volt utoljára "nője", és még 4 évig nem akar?? Nekem itt valami bűzlik... Ekkorát sztem nem lehet csalódni... A srác honnan veszi ezt?

Én azért biztosan nem küldeném el emiatt, ez egyrészt sztem csak valami rosszindulatú pletyka, másrészt ha esetleg igaz is, ilyet nem lehet elhatározni, a szerelem ha jönni akar, akkor jön, nem lehet 9 évre "eltiltani". Szóval emiatt nehogy lerázd! :) Majd kiderül mit is akar tőled.

2015. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aznap dontottem el,hogy nem fogok többet ismerkedni,mert elegem van,amikor barátomat megismertem.


Délutan dontottem el,ő este bukkant elő a semmibôl.


MeggondoltAm magam? Igdn!:)


Nem tervezhet az ember mindent meg elore,ugye erted? :)


Eselyt neki!

2015. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha találkozni akar veled, akkor találkozzatok, utána meglátod, hogy hogyan alakul a dolog.
2015. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!