Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya vagyok, kővér vagyok,...

Csúnya vagyok, kővér vagyok, lusta vagyok, buta vagyok, önző vagyok, pattanásos vagyok, rossz tanuló vagyok, nincsenek barátaim, töredezett a hajam, nincs önbizalmam. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Picit ,,én központú vagy'' és fiatal.

Szerintem pár év és elmúlik. Hány éves vagy? 11-12?

2015. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ennyire nem rossz a helyzet, csak most úgy érzed, hogy minden összejött...

A külsődön, testsúlyodon tudsz változtatni (bőr-hajápolás, sport, helyes étkezés).

A butaságon is: ha abszolút nem érdekel az iskola, legalább olvass könyveket, híroldalakat, bármit, ami érdekel.

Ha ezeket megváltoztatod, egyből több önbizalmad lesz, és könnyebben nyitsz majd az emberek felé, így barátkozni is tudsz előbb utóbb.

De nem fog az öledbe hullani mindez, tenned kell érte.

2015. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen csak te tudsz változtatni.


"kővér vagyok, lusta vagyok" - Gyűrd le a lustaságod és kezdj el sportolni valamit valamint hagyd el az édességeket, a gyorskajákat és a cukros üdítőket. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, igyál legalább 2,5 liter vizet/teát/normális gyümölcslevet naponta.


"buta vagyok, rossz tanuló vagyok" - Hát igen, tanulni kéne, erre is rá kell venned magad, más nem fog tanulni helyetted. Emellett olvass sokat, találd meg azt, ami érdekel, legyen az bármi.


"Csúnya vagyok, pattanásos vagyok, töredezett a hajam" - A hajadból vágasd le a töredezett részeket, kezd el ápolni a végeket valami olajjal vagy pakolással. A pattanásokkal, ha tini vagy, nem sokat tudsz csinálni, de létezik egy olyan cucc, hogy Spiritus Salicylatus. Ez egy szalicilsavas hámlasztó kis csodaszer, ami szárít is. Kis fülpiszkával kendd be a pattanásaidat és leszárítja őket. Csak akkor csúnya valaki, ha elhagyja magát. Ha már a fentebb említett dolgokat betartod, már akkor sokat szépülsz, főleg, hogy az egészséges életmód nagyon jót tesz az ember külsejének.


Ha változtatsz, megnő az önbizalmad és lesznek barátaid is. De ha ilyen negatívan látod magad és nem is teszel ellene, akkor ne várd, hogy a sült galamb majd egyszer csak a szádba repül.

2015. ápr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Először is: ne mondj magadra ilyeneket! :( Ettől csak rosszabb lesz. Mondogass helyette pozitív dolgokat! :) Például: Rossz tanuló vagyok HELYETT Egyre jobban megy a tanulás :)
2015. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!