Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiú vagyok és fülbevalót...

Fiú vagyok és fülbevalót szeretnék az egyik fülembe de nem tudom mi lenne belőle, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A szüleim kb kizártnak tartják h megcsináljam de nekem minden vágyam ès nem tudom h mi lenne belöle ha megcsináltatnám, mit kène tennem? tanácsokat adjatok kèrlek.
2015. ápr. 3. 00:03
 1/4 anonim válasza:
pl. Kerd azt toluk hogy szulinapi ajandekkent engedjek meg
2015. ápr. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Az apám azt mondta 18 éves korom után azt csinálok, amit akarok, csináltathatok fülbevalót, onnantól nem érdekli. 18 lettem és már nincs kedvem ahhoz, hogy megcsináltassam:D Bár még nem mondtam le róla teljesen.
2015. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb dolog csak addig vonzó, ameddig tiltott...
2015. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát csináltasd meg. nyilván nem fognak ennyitől életed végéig gyűlölni meg kitagadni. :D ha meg már megvan, úgysem tudnak mit tenni.
2015. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!