Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni anyukáma...

Hogyan tudnám rávenni anyukámat hogy megengedje a körömlakkozást? Az értelmes válaszírókat felpontozom!

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és mivel tavaszi szünet van, nagyon szeretném kifesteni a körmeimet. Nem feltűnőre, csak nagyon halvány, babarózsaszínre! Anyánál ez sajnos szóba se jöhet, de nagyon szeretném!! Szerintetek valamivel rá tudnám venni, hogy megengedje?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/L


2015. ápr. 4. 18:28
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ez komoly? Az én anyukám már 4 éves koromba engedte, sőt ő festette ki. Azután jó hosszú éve nem hordtam, mostanában kezdtem el újra hordani.

Mi baja van vele anyudnak? Mond meg neki ,hogy amúgy se feltűnő, az emberek nagy része alig veszi észre, hogy valakinek be van festve, annyira természetessé vált.

2015. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy azert szeretned mert hogy kaparod a ormodet, es az jobb lenne ne talan tan hgyha mar alig lenne kormod, mert amugy ha ragod vagy kaparod a kormeidet, akkor az sgit ha lakkozod... sajat tapasztalat:D ird majd meg,hogy megengedte e anyukad:)) remelem am tudtam sgiteni nek3d
2015. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha hasznosnak találod, akkor kérlek szépen pontozz fel:) Köszönöm szépen a segítséget
2015. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!