Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lánynak ez korai?

Egy 14 éves lánynak ez korai?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és ki szeretnék próbálni 1-2 dolgot divat terén:

1. Haj szőkítés - Világosbarna hajam van, de a vége alapból világosabb, sötétszőke. Ezt szeretném nyáron leszívatni szőkére. De csak a végén 4-5 cm-t. Az iskola elején levágatnám a végéről. Korai? Barátnőimnek már melírozva van, meg piros tincsek vannak benne. Egynek pedig a vége rózsaszín (utolsó 2 csak hajszinező kréta)


2. Konditerem - A fentebb említett pink hajvégű barátnőmmel megyünk nyáron nyaralni (szüleimmel) , és szeretnénk addigra bomba formában lenni. Arra gondoltunk, hogy elmennénk előtte konditerembe. Vagy ez egy 14 éves lánynak nem való?


3. Smink - iskolába egy minimális sminket szoktam feltenni. Szempillaspirál - Korrektor. Ez szerintem elég alap, belefér.

vagy nem? :/


Köszi a válaszokat!!



2015. ápr. 8. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1: nem korai, de felesleges, mert tönkre teszi, bár így hogy levágatod, nem gond

2: nyugodtan menjetek, mindenféle ember van a konditermekben, fiatal,idős, férfi, nő, sovány, kövér, minden

3: ez annyira alap, hogy bármikor, bárhova használhatod, egyáltalán nem sok

2015. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ombre hajat akarsz gondolom. Vigyázz vele mert tönkre teszi a hajat.


Nem leszel bomba formában mert egy kicsit elmész konditerembe. Aki jó formában van az legalább 1 éve jár oda és heti 5-6 órát tölt ott.


Igen ezek beleférnek.

2015. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

4-5 centi szőke hajvég az inkább gáz mint szép. Ha ombrét akarsz ahhoz többet kell szőkíteni és nagyon káros.

Konditerem az jó, de oda hetente többször kell járni, és csak hónapok után lesz látható eredménye. Plusz étrendre is oda kell figyelni.

A smink okés, ez épp az ami szükséges lehet ebben a korban.

2015. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

1. korai, fölösleges, nevetséges

2. fölösleges és egészségtelen, sportoljatok, mozogjatok inkább: tollalabda, kerékpár, úszás stb.

3. ennyi oké.

2015. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, ombréra gondoltam, csak nem tudtam hogy ez a neve

Pontosan hogy károsítja? Ha levágatom azt a kicsit, rendbe jön?


Szuper, az a smink szerintem se sok.


A konditerem pedig... augusztusig van 4 hónap

nem várunk drasztikus változást, (nincs is rá szükség)

Csak egy kicsit "szálkásítani" akarunk

hetente 3x járnánk + én biciklizek hetente 20- 30 -40 km-t.

Így se elég? :)

2015. ápr. 8. 15:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ombre elég káros a hajra. Sokaknak le is kell vágatni utána.


4 hónapa alatt nem lesztek bomba formában. Akár mit csináltok főleg nem 14 évesen lányként.

A kondi elég sok idő után látszódik meg ami nem 4 hónap.

Csináld ha akarod, de ne várj csodát 4 hónap alatt.

2015. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben.

akkor a kondira nem költök pénzt

marad a biciklizés :)

Köszi a válaszokat!

Sokat segítettek

2015. ápr. 8. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lebeszélni akarlak nehogy félre érts, csak nem fogsz sokat változni 4 hónap alatt.

Többi idő kell ahhoz hogy látszódjon.

2015. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még novesben vagy, változik a tested, az izmaid, a csontjaid még annyit, hogy ne akarj még szalkasitani, keményen kondizni, amit eddig csináltál tok elég és rendben van. A smink oké, a haj korai a hajad egészsége miatt mindenképp.
2015. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!