Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 éves lánynak a 7 cm magassa...

13 éves lánynak a 7 cm magassarkú korai?

Figyelt kérdés

csak ünnepségekre venném fel pl. évnyitó ,évzáró és majd a ballagásomra (ha nem növöm ki)

egy egyszerű fekete körömcipő .Mèg azért tanulom a járást de nem most venném fel. [link] kb igy néz ki csak kicsit kerekebb az orra és egy picit talán vékonyab a sarka .nagyon durva lenne ?? 13/l 7.-es vagyok


2012. dec. 3. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem én is hordtam ilyet amikor 13 voltam biztos csini leszel benne :)
2012. dec. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi ! :)
2012. dec. 3. 18:20
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem korai de kár tönkretenni a bokaízületeidet.
2012. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg csak ünnepségekre, akkor belefér.
2012. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó, de tényleg csak ritkán hordjad :)

13/l

2012. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

csak ünnepségekre venném fel :)

ja és tudnátok tippeket adni hogy hogy tanuljak meg benne járni ?? itthon a konyhaköven meg a szönyegen egész jól mászkálok benne ,de a jàrdán, betonon meg mintha most lenne rajtam először magassarkú és botladozok :DD

2012. dec. 3. 19:08
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem arra, amire mondtad, még ilyen fiatalon is alkalmas egy ilyen cipő.

Ha segítség kell tanulásra, én szívesen segítek,írj bátran! :)

2012. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ünnepségekre egészen nyugodtan felveheted. Sőt, szerintem ballagáskor egy végzős lánynak már kifejezetten ilyet illik csak viselni, nem lapos sarkút. A középiskolás ünnepségeken meg aztán főleg. :)


Ami meg a gyakorlást illeti, arra szükség van, igen. :D Az nagyon jó, hogy otthon viseled rendszeresen, de ott inkább csak a kitartást lehet megtanulni, tehát hogy kibírjad, ha mondjuk az iskola udvarán kell állni benne egy ünnepségen, és közben csak minimálisan mozogni. Mert ugye magas sarkúban még az állást is meg kell tanulni újra, az sem magától értetődő először, hogy menni fog órákon át. :) Azonban ha tényleg járni is meg akarsz tanulni benne, akkor azt csak olyan helyen tudod igazán, ahol erre van elegendő terület. Szóval menj ki nyugodtan az utcára, és próbálgasd ott, a ház körül! Ha kínosnak érzed, mert még nagyon botladozol benne, akkor csináld sötétben! Most már egészen korán sötétedik, úgyhogy ez sem lehet probléma, már kora délután mehetsz, és gyakorolhatsz. :)

2012. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

igazábol állni tudok benne . csak hát mivel a beton nem egyenletes meg nem a földet bámulom ezért elvesztem az egyensúlyomat és megbillenek.

de köszi a válaszokat :)

2012. dec. 4. 20:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy terepen is kell gyakorolni. :D A lakásban csak a lábad elé figyelsz, ráadásul ott a padló is sokkal egyenletesebb. Úgy is meg kell tanulnod szépen és egyenletesen járni benne, hogy nem a lábaidra koncentrálsz végig. Szóval magas sarkút fel, fejeket felfelé, ahogy minden normális járókelő teszi, és indulás sétálni egyet! ;)
2012. dec. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!