Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha valakinek...

Titeket zavar ha valakinek nem tökéletes fogai vannak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt sárgaságra és kuszaságra és hasonlókra.

2015. ápr. 8. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem kell tökéletesnek lennie, de ne legyen lepedékes, fogköves, és ujjnyi méretű hézagok közöttük. látszódjon, hogy azért foglalkozik a fogaival
2015. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha csak annyira sárga, hogy nem kifejezetten hollywoodi vakító fehér, az nem gáz. Amikor már messziről virít, hogy fogköves, lepedékes, foltos, durván sárga, az már igénytelen.

A kuszaság is olyan, hogy attól függ. Van az a szint, ami nem szép látvány, és inkább ne vigyorogjon. De ilyet inkább fogszabályozás előtt álló tiniknél látni, azon még könnyű segíteni - meg akár később is, csak sajnos költséges.

De amíg tiszta, ápolt, addig sehogy nem gáz, csak hát nem éppen szép látvány. Különösebben nem zavar amúgy, nem ez alapján ítélek meg senkit.

2015. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Naponta többször mosok fogat, szájvíz, selymet is használok. Egy alapvető sárgás árnyalata van, azt nem tudom eltüntetni, egy-két fogam minimálisan eláll, de engem nem zavar, nem tűnik csúnyának, egyik fogorvos sem mondta, hogy kellene.


Én ennyit tudok érte tenni. 25 évesen már nem fogok fogszabályzóval bajlódni, pláne hogy nagyon drága. A sárgás árnyalat meg normális, fehéríteni nem fogok elmenni, mert elég durván roncsolja a fogakat és a zománcot, amit nem lehet helyrehozni. Vagyis tökéletes fogsor nagyon kevés embernek van...

2015. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne legyen piszkos, fogköves, és hézagos.


Legyen tök átlagos, de még az sem zavar, ha kusza, karaktert ad.

2015. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!