Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti megtaláltátok már...

Lányok! Ti megtaláltátok már a számotokra tökéletes melltartót? (nem nyom, nem zavar, jól áll, ha hazamész, nem az első, hogy levedd)

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, bár sok idő kellett hozzá. Kis mellem van, szivacsos melltartót hordok, vagy nagyon vastag szivacsút találtam, vagy elállt. Angliában vettem George márkájú melltartót, vékony szivacsos, teljesen illeszkedik a mellemre,mégsem vagyok lapos.

L/25

2013. szept. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen. Igaz, hogy 8000 ft volt, de nagyon jó :)

21l

2013. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen.

Sportmelltartó fazonú , de valójában szivacsos, formázott, viszont merevítő nélküli, semmi szúrós dolog nincs benne :-)

2013. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nehezen, de igen. Sajnos nekem lógó, nagyobb mellem van, majdhogynem lehetetlen küldetés volt rá jó melltartót találni, a teljes árú, drágább Triumphok között is egy csomó nem tartotta rendesen, kettévágta. Most 4 ilyen darabom van, de az egyiknek készül szétmenni a pántja sajnos... van egy akciós Triumphom, egy teljes áru és két turkált darab (nyilván én sem turkálnám, ha megfizethető áron találnák olyat, ami megtart, és nem nagyis külsejű), eegy Marks & Spencer és egy, aminek nem tudom a márkáját.
2013. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, ahogyan megtaláltam, de meglett :-))

A melltartóm megadta magát, és hirtelen beszaladtam az első boltba lekaptam azt a melltartót amibe a méretem volt írva, megvettem, felvettem, és indultam dolgomra. Estére azt vettem észre, hogy nem érzem, hogy van rajtam melltartó, nem nyom, nem vág, nem szúr. :-))

2013. szept. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen: nem hordok.

Vagy ha igen, akkor csak is szivacs- és drótmenteset.

2013. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a H&M-es Our Perfect Bra jött be. Nekem is nagy mellem van, sok melltartó nem tarja sehogy, hülyén áll benne, de ez jó és kényelmes, igaz, hogy nincs benne se push up se vastag szivacs, csak egy kis vékony, de nekem pont megfelel.
2013. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Régen volt egy teljesen jó darabom, valami kínaiban vettem fillérekért, meg is lepett a dolog, de sajnos olyat azóta se találtam.

Múltkor is találtam, szintén elég olcsó, Lemilás darab, csak sajnos nálam ott bukik el mindegyik, hogy kinyúlik. Sajnos a 70es méret is kicsit nagy rám, pláne néhány mosás után, 65-ös méretet pedig csak ilyen AA kosárral találtam eddig, az csöppet kicsi lenne rám. :D

Ami nekem nagy bukta volt, az a Triumph. Nem tudom kire tervezik a dolgaikat, de nem rám, az biztos, és még a minőségétől sem voltam hasraesve. Ellenben az árától... :D

2013. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ohh, nem hiszitek el mennyit kinlódtam emiatt... 75/D melltartót hordok. Nem lóg a mellem, szép, de sosem mennék ki melltartó nélkül, illetve zavar, ha átlátszik ha fázom a melltartómon, és a pólómon is. Így a vékony szivacsost szeretem. Összevasároltam mindenfélét, sariana, triumph, h&m, stb, még tescosat is... Mindegyik nyomott, húzott, vágta a vállamat, csúszkált... Pár hónapja bementem a Palmersbe... 12-15000 egy melltartó, de 4 db-ot vettem azóta. Két pántnélkülit (egy feketét, egy fehéret), két pántosat (feketét, fehéret). Egy álom! Nem nyom, nem húz, nem csúszkál. Úgyhogy úgy döntöttem mostantól csak ott veszek melltartót. Drágább, de tartós, és ez a kényelem nekem megéri. Eddig sehol sem találtam ilyet. És ha belegondolok hányszor elmentem a Palmers előtt... Sose mentem be, mert úgy voltam vele, hogy úgysincs rám méret és még drága is. Áldom páromat, mert ő mondta, hogy nézzük már meg, hátha... :)
2013. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van, a 75/b-s mellemre mindenhol találtam eddig jó melltartót, mostanában a Tezenisben szoktam venni (2-es méretűt), kényelmesek, szépek, nem drágák de a minőségével meg vagyok elégedve.
2013. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!