Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kinos kövérnek vagy...

Miért kinos kövérnek vagy ducinak lenni?

Figyelt kérdés
Lányok esetében, természetesen
2010. febr. 19. 17:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Ezt hogy érted? Hogy miért tesznek különbséget, ha valaki kövér és miért úgy kezelik, mint egy betegséget? Talán, mert az ember úgy ember, ha arányos és se nem sovány se nem kövér ez lenne a természetes, meg ha valaki kövér azért a bőre teste sem a legszebb. Nem beszélve arról, hogy egészségtelen, ha valaki kórosan duci vagy sovány.
2010. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert strandon a legtöbb nő szégyelli a testét. Sőt, van aki még a saját párja előtt is szégyelli azt.

Sajnos az emberek nagytöbbségének nem 90-60-90 az átlag mérete... És sajnos sokszor a férfiak is kimutatják ellenszenvüket a ducibb nők felé... már hogyne lenne kínos ez ilyenkor...:s

2010. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Első válaszoló : napjainkban már valaki nem kell kórosan elhizott legyen, ahoz hogy " kövér "- nek titulálják


Egy nagyobb popsi, egy kis narancsbőr, vastagabb lábak....ezt már sokan annak nevezik

2010. febr. 19. 17:22
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Ezeken kívül még nagyon macerás is egy nagyobb testtel közlekedni. Nem férnek el tőlem az emberek pl. buszon, villamoson, és nem tudom azt képzelni, hogy "csak bunkók, mert tolakodnak", tudom, hogy miattam van, és ez nagyon kínos. Meg még sok megalázó szituációba belekerül az ember. De EZ a kövérség. Amiről te beszélsz, azt nem kéne így nevezni, bár tudom, hogy nagy divat lett, a tinik szeretik jól eltúlozni ezt, hogy aztán megkapják, hogy "jaj, dehogy, nem is vagy te kövér". De ebből félreértés lehet.
2010. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Rajtam van egy kis felesleg,fogalmazzunk úgy,hogy jó húsban vagyok.Szerencsére emiatt még nem ért nyíltan inzultus,de tudod,amíg a párom elfogad és szépnek tart,illetve amíg én szépnek látom a testemet,addig nem hiszem,hogy le kéne fogynom 45 kilósra.Amúgy meg egyáltalán nem vagyok a kövér kategória,de nem is vagyok sovány.Mégis sokáig elégedetlen voltam magammal,és mára jutottam el odáig,hogy elégedetten nézzek tükörbe.
2010. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

hát... gondolom veled még nem fordult elő az, ami velem és az ismerőseimmel, hogy amikor felszedtünk kb 4 kilót, ujjal mutogattak ránk a családtagjaink, és mondták: "mostmár ne egyél többet".

ezért pl kínos.

meg akkor is kínos, ha nyáron mindenki fogyott, és csak te híztál egyedül. és rajtad kívül mindenki büszkén mutogatja a csini hátsóját.

meg akkor is rossz, ha elmész vásárolni, és nem találsz magadra ruhát vagy amit találsz, egyik se áll jól.

meg akkor ha elhiszed hogy ettől kevesebb vagy és leredukálódik az önbizalmad 0-ra...

2010. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ó, te vékony lány :). Nem tudom, most az írásodat kinek szántad, de sztem a kérdésből nem az jött, hogy bármi súlyproblémája lenne a kérdezőnek, amúgy meg nem értem, miért olyan nehéz elfogadni, hogy van, aki 90 kilósan is el tudja fogadni magát. A hozzászólásodból tömény rosszindulat és gúny árad. A 90 napos és hasonló típusú diétákat meg hagyjuk inkább, lehet, hogy le lehet vele fogyni, de nem túl egészséges.

Továbbá honnan veszed azt, hogy a túlsúlyosak semmit nem tesznek azért, hogy fogyjanak? Ha így is van, akkor annak nagyon sokféle oka lehet. De azért a legtöbb kövér embert te csak egyszer-egyszer látod. Tömegközlekedés, bevásárlás...stb. Honnan tudod, hogy az az állapot, amit akkor látsz, nem egy eredményes életmódváltás következménye? Lehet, hogy ő már elkezdett fogyni, csak te azt nem tudhatod, hiszen sosem láttad még. Az egészséges és tartós fogyás nagyon hosszú ideig tart, és nehéz dolog. Te szerencsés vagy, mert vékony vagy, így lehet, hogy emiatt nem érzed ezt át. Bár én sem tudom rólad, hogy voltál-e túlsúlyos, szóval tévedhetek. Azért ezen gondolkodj el legközelebb, mielőtt elkezdesz feltűnően undorodni.

2010. febr. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem kínos,csak tudnod kell viselned magad.Szerintem kövér és kövér között is van különbség!Én fickó vagyok és a vékony csajokat szeretem,de telt-kvázi kövér-nőből is láttam olyat aki rendkívül izgató és dekoratív volt,akik olyan formásan ducik.Nagy kerek fenék,vastag de formás láb,vékonyabb derék mint csípő..De vannak akik olyan szétfolyósan hurkás hassal kövérek,ők nem jók.

Tudom hogy alkat kérdése de az is igaz hogy állandóan esznek... figyeljétek meg az utcán.. aki kövér,az általában mindig majszol valamit!A jellemükre szerintem nagy általánosságban jellemző hogy az örökös elégedetlenség és sikerélményzelenség miatt elég erőszakosak,gyűlölik a "vékonyakat",szerintem elég deviáns viselkedésüek,rámenősek... én inkább ezért nem kedvelem a ducikat..és inkább a viselkedésük miatt lógnak ki.Ja és a tisztálkodás...azért nem lehet egy egyszerü náluk az sem,és gondolom elég hamar elveszítik a fürdés adta üde frissességet,ha értitek.Ha valakit megbántottam akkor bocsánat,nem akartam.Szóval anélkül hogy okoskodnék...szerintem akinek ilyen peches alkata van,annak az egész életét,illetve étrendjét úgy kell alakítani,hogy egyen is,de kevesebb kalóriát tartalmazzon.Tehát nem diétát tartson,hanem folyamatosan kalóriaszegény étrendje legyen.Hogy így szar?Igen szar elfelejteni a finom zsíros kajákat,de cserébe jobb lesz a közérzeted és nagyobb az önbizalmad.Megéri.Neked kell eldönteni.És mozogjon mondjuk hetente 2x.

2010. febr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
7%

A ( büszkeráhogy:) ) vékony lány vagyok.:)))))

Jajj,megjöttek a 100+kgs lányok,és lepontoztak huhaaa:DD:D


23:25

"Amúgy meg,nem hiszem,hogy azért,mert van rajtam + 5-6 kiló,el kéne ásnom magam!"


Én pedig azt sajnálom,hogy olyan szerencsétlen vagy,hogy nem tudsz szöveget értelmezni:)))


00:32


"A 90 napos és hasonló típusú diétákat meg hagyjuk inkább, lehet, hogy le lehet vele fogyni, de nem túl egészséges."


Uggyanmár:D Mi nem egészséges benne?Hogy nem ír 20kg szalonnát vacsira,hanem helyette gyümölcsöt?Ja igen,ez nagyon egészségtelen.^o)


"Továbbá honnan veszed azt, hogy a túlsúlyosak semmit nem tesznek azért, hogy fogyjanak?"


Uhhh:S Komolyan ilyen szerencsétlen vagy?:S

Én azokról írtam,akik NEM tesznek azért,hogy lefogyjanak:)


"De azért a legtöbb kövér embert te csak egyszer-egyszer látod. Tömegközlekedés, bevásárlás...stb. Honnan tudod, hogy az az állapot, amit akkor látsz, nem egy eredményes életmódváltás következménye? Lehet, hogy ő már elkezdett fogyni, csak te azt nem tudhatod, hiszen sosem láttad még. Az egészséges és tartós fogyás nagyon hosszú ideig tart, és nehéz dolog. Te szerencsés vagy, mert vékony vagy, így lehet, hogy emiatt nem érzed ezt át."


Előszöris nem kellett volna elhízni:)) Másodszor pedig hajajj mennyi szomszédot,ismerőst,rokont feltudok sorolni akiket hetente/havonta látok,és nem fogynak ( mert leszarják ) pedig 10-20(+)plussz kg van rajtuk:))


"Te szerencsés vagy, mert vékony vagy, így lehet, hogy emiatt nem érzed ezt át. Bár én sem tudom rólad, hogy voltál-e túlsúlyos, szóval tévedhetek."


Nem voltam tulsúlyos ( és soha nem is leszek ),mert ( ha jó idő van ) nem döglök a tv előtt egész nap,és nem ennék szalonnát 6után ha tudom,hogy igencsak hajlamos vagyok hízásra.


13:45

"Tudom hogy alkat kérdése de az is igaz hogy állandóan esznek... figyeljétek meg az utcán.. aki kövér,az általában mindig majszol valamit!"


"A jellemükre szerintem nagy általánosságban jellemző hogy az örökös elégedetlenség és sikerélményzelenség miatt elég erőszakosak,gyűlölik a "vékonyakat",szerintem elég deviáns viselkedésüek,rámenősek... én inkább ezért nem kedvelem a ducikat.."


"a és a tisztálkodás...azért nem lehet egy egyszerü náluk az sem,és gondolom elég hamar elveszítik a fürdés adta üde frissességet,ha értitek."


"szerintem akinek ilyen peches alkata van,annak az egész életét,illetve étrendjét úgy kell alakítani,hogy egyen is,de kevesebb kalóriát tartalmazzon.Tehát nem diétát tartson,hanem folyamatosan kalóriaszegény étrendje legyen."


Énis ezt mondom,hogy alapból nem kellett volna elhízni:)) Erre miértnem reagált egyikőtök se,hm?:))))))))


"És mozogjon mondjuk hetente 2x."


Pont ezekről beszéltem én is:)

Hogy sokan LESZARJÁK,hogy rohadt tulsúlyosak.

2010. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Huhh......imádom mikor ez történik :-D


" Vékony " csaj itt téged azért támadtak annyian, mert az olyan emberek miatt, mint te, szoktak a teltebb emberek kiakadni és azért kezdenek el olyan durván viselkedni, mert már előre tudják mit várjanak a normál testalkatú emberektől. Ez az én véleményem. Én sem vagyok kövér, de ezt vettem észre a környezetemben. Gyűlölöm mikor azt látom, hogy egy kövér emberrel másképp viselkednek, csak azért, mert nem izmos vagy sovány. És ez undoritó. És ha igazatok is van, és tényleg az ő hibája mert igy elhizott, akkor is TE is ember vagy és ha már valakinek ilyen az észjárása, hogy " fúú milyen kövér, undoritó mekkora feneke van az enyémhez képest " aztán meg röhög egyet, akkor ez a világ már rég nem ér semmit szellemileg

2010. febr. 20. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!