Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért kinos kövérnek vagy...

Miért kinos kövérnek vagy ducinak lenni?

Figyelt kérdés
Lányok esetében, természetesen
2010. febr. 19. 17:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Aha, szóval nagy vonalakban összeszedve a "vékony lány írásából:

kövér = egész nap a tv előtt ül és szalonnát zabál

Érdekes. Ebből sokminden látszik azért. Elsősorban, hogy felszínes vagy, aztán az is, hogy továbbra is gúnyolódsz. Talán az életben is ezt csinálod? Arra lehetsz büszke, hogy vékony vagy (bár jobb ember ettől nem leszel, max. normális, azaz ebből a szempontból nem térsz el a normától), de a megnyilvánulásaid miatt szégyellhetnéd magad.

Nem tagadom, hogy kövér vagyok, abban is igazad van, hogy sokan azért kövérek, mert nem tesznek azért, hogy ne legyenek azok. Mint már írtam, ennek sok oka lehet, láthatóan ebbe sem gondoltál bele. Nézz szét jobban a valóságban, és figyelj meg dolgokat. Vannak emberek, akik dolgozni járnak + háztartást vezetnek + gyereket nevelnek + ügyeiket intézik ... és ez után már csak arra várnak, hogy végre leüljenek és kicsit nyugi legyen. Vannak olyanok is, akiknek tengernyi ideje lenne, csak nem érzi ezt olyan égetően fontosnak. A lényeg az, hogy nem a te dolgod azt eldönteni, hogy most vajon melyik eset állhat fenn annál az embernél, akit éppen látsz. Véleményed lehet, ki is mondhatod, de miért kell annak bántónak lenni? Azt gondolod, hogy ezzel segítesz rajtuk?


"Pont ezekről beszéltem én is:)"


Na igen, lehet hogy te is ezt mondtad, csak akitől idéztél, ő képes volt emberhez méltó hangnemben előadni, és nem lesajnálva, mintha valami utolsó senkiházi aljanépség lennénk.

2010. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert a tvben és az újságokban anorexiás-bulémiás szerencsétleneket mutogatnak és ha megütöd az 50 kilót már ki se mozdulj mert szörnyű dagadt vagy =)
2010. febr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ma 14:35,egyszerűen bicskanyitogató a stílusod,és ezért támadnak,nem azért,amit mondasz.Más is elmondta a véleményét,csak ő civilizált stílusban,érdekes,hogy TE erre nem vagy képes.Ez jól tükrözi azt,milyen ember is vagy valójában!Én a helyedben szégyellném magam,hogy ennyire csőlátásom van,és hidd el,hogy ez nem csak a 100 kilósakat háborítja fel,hanem minden normális embert!Nem baj,adod TE még lejjebb is,és akkor majd elgondolkozol,vajon több vagy-e bárkinél,csak azért,mert vékony vagy.Mivel nem látsz bele senki életébe,ezért csak javasolni tudom,hogy ne szólj le más embereket,mert majd a Sors kamatostul visszaadja!Nem biztos,hogy Téged is bántani fognak,de lehet,hogy beleborulsz kocsival egy árokba,vagy megcsúszol a jégen,és eltöröd a lábad,tönkre mehet az életed,stb.Én hiszek ebben,hogy aki másokat bánt,azt a Jóisten majd alaposan megbünteti.Nyugodtan gúnyolódhatsz,nagyobb örömöd sose legyen ebben a tyúksz@ros életben!!!

Üdv.: egy 53 kilós,157 magas lány,aki messze jár a 100 kilótól!

2010. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Vékony lány, te hány éves vagy?
2010. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2%

"Vékony " csaj itt téged azért támadtak annyian, mert az olyan emberek miatt, mint te, szoktak a teltebb emberek kiakadni és azért kezdenek el olyan durván viselkedni, mert már előre tudják mit várjanak a normál testalkatú emberektől."


Ó hát engem aztán ugyan nem érdekel melyik 100kgs támad,meg pontoz le:D

Dögöljetek egész nap a tv előtt,aztán legyetek el a 100kgtokkal,hát kit érdekel?:D

Én csak válaszoltam egy kérdésre,ami szúrja a szemét a szegény fogyni nem tudóknak:D


"Gyűlölöm mikor azt látom, hogy egy kövér emberrel másképp viselkednek, csak azért, mert nem izmos vagy sovány."


Nem tudom hol élsz,én ilyet még nem láttam..Persze ( csakmert a legtöbben nem tesznek érte.:) ) nevetséges egy 150kg lány,de nem megyek oda hogy megmondjam neki,szerintem tudja ő is.:))


"Nézz szét jobban a valóságban, és figyelj meg dolgokat. Vannak emberek, akik dolgozni járnak + háztartást vezetnek + gyereket nevelnek + ügyeiket intézik ... és ez után már csak arra várnak, hogy végre leüljenek és kicsit nyugi legyen. Vannak olyanok is, akiknek tengernyi ideje lenne, csak nem érzi ezt olyan égetően fontosnak."


Hát igen,és?

Ez szerinted ok a kövérségre?:D


19:06

uhh:D

Nyilván az isten adja vissza majd.nheee:D

Hogy miért ilyen a stílusom?Azért,amiért a 100. "Lehetek terhes?" kérdésre nem válaszol senki normálisan MÁR.


20:23 és te?:)

2010. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Vékony lány: legyen hormonzavarod. majd megtudod milyen érzés nemtudnilefogyni, dagadtnak lenni, és szerencsétlenkedni a futópadon, kenyéren meg vízen élni.

Mellesleg: 50kiló vagyok, ugy irom ezt neked, sosem voltam több, de megértem azokat akik igen mert láttam már pár ilyet.

2010. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most újra próbálkozom,bár már két válaszomat törölték(ez nem szegi kedvemet).Sajnos elsőre nem mindig értem meg a dolgokat...:-)

Nos,a testalkatunk részben genetikai adottság.Van,aki minden este 10-kor elfogyaszt 20 dkg császárszalonnát,és meg sem látszik rajta.Van,akin igen.Van,aki mozog,és látványos az eredmény,van,akinél nem.Van,aki nagyon nehezen fogy le,és van,aki nem tud hízni.

Szeretném megérni végre azt a világot,mikor nem fogunk a tőlünk valamiben különböző emberekre bélyegzőket aggatani. Mikor nem vékony lányok lesznek a császárok,hanem úgy általában azok az értékes emberek,akik le is raknak valamit az asztalra.

Nem fogom vékony lányon többet felhúzni magam,mert az a célja.Remélem,a modi most elégedett lesz. :-)

Akkor várom a harmadszori törlést is!

2010. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Áááá, visszatért a vékony leány! Azért, ahogy elnézem, érdemi reagálást a neked szánt hozzászólásokra megint nem sikerült adnod. A gúnyolódás _nem_ számít annak. Egyet értek az előttem szólóval, a provokáció a célod. A vitát innentől kezdve nem érdemes folytatni. (Bár ezt nem is nevezhetjük annak, hiszen folyamatosan csak mellébeszélsz.) 15:56-os voltam.
2010. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

azért elég érdekes, hogy ezen veszekszünk, hogy mennyire ciki kövérnek lenni. Szerintem nem ez a ciki. Ha valaki buta, vagy előitéletes, vagy nagyon pénzéhes, az ciki. De hogy kövér? :D Ez olyan, mintha én azt mondanám, hogy az, aki nem tud magassarkúban járni, nem is nőies. Régebben a barokkos alak volt a divat. Akkor téged néztek volna ki, vékony lány. Most te vagy előnyben. Nem kell felvágnod vele.

Hogy miért engedtük, hogy meghízzunk. Pl van hogy vkinek nagyon sokat kell tanulnia (érettségi/egyetem) és nincs ideje normális egészséges kaját ennie, vagy sportolnia. Vagy amit az előttem lévő is írt, hogy 3 gyereket nevel és dolgozik is, és mondjuk fél hatkor jut asztalhoz, hogy "ebédeljen". Persze h akkor nem salátát fog ropogtatni. Vagy egyszerűen csak ilyen alkat. És azok tényleg ehetnek akármit, kövérek maradnak. Higyj nekem, ismerek ilyet. Leveseket evett, reggelire meg valami borzasztó padlizsánkrémes pirítóst. Ja és sokkal kevesebbet evett mint én ( nem vagyok kövér, 173/64)

Na jaj hogy tisztálkodnának... úgy mint más. Sőt mondok egy titkot: gyakran egy kövér nő sokkal tisztább és gyorsabb (!) mint egy sovány. És a hiedelemmel ellentétben még szorgalmasabbak és kedvesebbek is, mert nem őrli fel az idegeiket a fogyókúra és a koplalás.

Persze én is találkoztam már olyan ducival, aki irigy volt rám, hogy sikerült lefogynom 16 kilót, és igyekezett rossz érzést kiváltani, de inkább a dicsérők vannak túlsúlyban.

18.L

2010. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

A "vékony lánynak" üzenem, én sem vagyok 100 kg, de a stílusod valóban tenyérbemászó.

Ja, és nem mindenki olyan alkat, hogyha le is fogy, (fogyókúra, mozgás, egyéb), vékony testalkatú lesz.

Én pl tehetek bármit, nem megyek 67 kg alá, ez a versenysúlyom (most ennél kb 10 kg-al vagyok több, 4 hónapja szültem, és maradt rajtam), és próbálok tenni érte, hogy ez kevesebb legyen, de nem vágyok 50 kg-ra, mert 70-el teljesen kiegyeznék. Sokan a 67-et mint számadat, lekövérezik, de én mikor lefogytam 67-re, a hasam pl teljesen lapos volt, és mellem se sok volt.

És nem kell 100 kg-okkal dobálózni, mert feljebb írta valaki, hogy a baj azzal van, hogyha valaki nem 45 kg, hanem mondjuk 65, azt már rögtön lekövérezik.

És nem kell, hogy a 65-70 kilósról lássanak képet, elég a szám, és már "véleményük" van.

Egyébként meg (igaz ritka az ilyen, de VAN, mert láttam olyat), lehet valaki (nő) 175-180 cm, 100 kg, és jól néz ki, mert nem lóg a bőre, viszonylag feszes, a mellei nagyon, széles csípője van, és ezekhez képest vékony dereka, (Pl: 130-90-130 arányban), alkatához megfelelően öltözik.

Ja, még valami: Az, hogy ki hogy fürdik, meg mennyire izzad, az nem testalkatfüggő. Ismerek olyat, aki 178 centijéhez 59 kg, (tehát vékony alkatú) de izzadós fajta, és hiába fürdik meg pl naponta 2x, sajnos lehet rajta érezni. Ez sok mindentől függ.

Meg van olyan ismerősöm aki 50 kg, és 3x annyit eszik, mint pl én. És utálom a zsíros kajákat, szalonnát évente kb 1x eszek, úgyhogy attól, hogy valaki 60 kg fölött van, nem biztos, hogy zsírt zsírral eszik...

2010. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!