Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Már úgy érzem kezdek megőrülni. Még egy éve sincs hogy 98 kg-ról 76-ra mentem le de egyre nagyobbnak látom magam. 3 öngyilkossági kísérleten vagyok túl és őszintén inkább anorexiás lennék. Csak 2-szer eszek egy nap 400-500 kcalt emelet sport, viszont ma csak 300 kcalt ettem mert nem szeretnék és nem is tudnék. Minden alkalommal bűntudatom van (a középfokú depressziómat és pánikbetegségemet az iskolai csúfolódás váltotta ki 4. osztálytól 8.-ig minden nap) És még szeretnék 6-8 kg leadni a 168-169 cm-hez. Egyre türelmetlenebb vagyok. Nehezen alszok és néha mintha hallucinálnék is. Már voltam pszichológusnál de rosszabb lett a kapcsolatom is a szüleimmel. Ezek már az anorexia/testképzavar tünetei? :/


15L



2015. ápr. 11. 21:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
egyél legalább 1000kcal t és még fogyni is fogsz...
2015. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vissza tudnék térni rá. De 500 kcal is fogyok. De már a mindennapjaimmá vált a kcal számolgatás, vagy 6-szor is mérlegre álok és tükörben bámulom az alakomat...
2015. ápr. 11. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

az alapvető hibát ott követed el, hogy úgy akarsz fogyni hogy éhezteted magad. gratulálok. így kb csak az izomtömegedből vesztesz, nem a zsírból a testeden. ha izmot vesztesz, deformálódik a tested, így lehet, hogy helyesen látod hogy egyre amorfabb vagy. kur.va gyorsan ess neki az alábbi rövid irománynak: Sárga kapszula

Keress rá google-n, ott van pdf-ben. okulj!

2015. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A családtagjaim meg az ismerőseim szerint egyáltalán nem vagyok már kövér és meg is lepődtek amikor mondtam mennyit fogytam. Az egyik lány azt mondta egy 10-sel elszámolt, tehát kisebbnek látott. Mérőszalaggal is méem magam és látni hogy ott is vékonyodik a derekam.
2015. ápr. 11. 21:17
 5/11 A kérdező kommentje:
De emelet sportoltam is nem keveset (aerobik, lovaglás) szóval azért úgymond izmosodhattam is, mert a bőrömet is jobb tapintásúnak érzem mint előtte mert ott tényleg löttyedt volt.
2015. ápr. 11. 21:40
 6/11 A kérdező kommentje:
Valamint pár héttel ezelőtt még mosolyogtam, büszke voltam mert akkor már kezdett tetszeni az alakom de mostanában mintha 20 kg jött volna fel, pedig folyton megy le...
2015. ápr. 11. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg azért van mert , még nem érted el az álomsúlyodat.

És valószínűleg a sok csúfolódás miatt lelkileg magad alatt vagy amit az osztálytársaid csinálnak veled.

Miket ettél hogy 14 éves korodra felhíztál 98 kg-ra?

És hogyan tudod tartani 400-500 kalóriákat naponta?

2015. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Óvodában kialakult az inzulinrezisztenziám amiatt híztam meg. Megjártam amiatt 2 kórházat is. Kcal számolgatásával tartom az 500 kcalt naponta. Amiket eszek: barna kenyér, tojás, zöldségek, hal, csirkemell, fehér húsok, gyümölcsök. Amiket nagyon ritkán: olajos magvak, banán. Általában ezek. A kenyeret egy nap 1x eszem a suli miatt de hétvégén semmit.
2015. ápr. 12. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem éhezni kell, csak egészséges kajákat enni. Nem keveset, hanem jót! Ha olyan kaját eszel, amit a szervezeted igényel, akkor abból nem kell keveset enned, hiszen nem lesz belőle zsír, mert a szervezetednek szüksége van rá, fel fogja dolgozni. Épít belőle a csontot, izmot. Nem fogja elraktározni zsírként.
2015. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát a végső célom a 66 kg. Ma például egy kis adag tök főzeléket ettem. Vacsorára salátát, mellé csirkemellet. Reggelire barna kenyér salátával, felvágottal. :) Ezenkívül délután csináltam egy kis hasprést, valamint kiegészítettem még egy zsírégető tornával. De általában norbi cd-re edzek. :) Fehér liszt helyett durumot, étolaj helyett oliva olaj, cukor helyett édesítőszer. Még hátra van 10 kg, úgy hogy addig nem adom fel :)
2015. ápr. 13. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!