Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szeressen belém jobban...

Hogyan szeressen belém jobban a pasim? Mit csináljak hogy igazán jó nő legyek a szemébe?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Húzd le a gatyeszt, aztán láss neki a munkának :DD


Ha érted mire gondolok.

2015. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen értem!! De valami változás kell vagy mi?
2015. ápr. 13. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
kényeztetés
2015. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogyan?
2015. ápr. 13. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolom itt a szépség és divat kategóriában nem szexuális tanácsadásra vágysz...


Szóval:

Alapvetően nem érdemes változnod, mert ha ezt erőlteted, csak művi hatása lesz, nem leszel önmagad, az meg senkinek nem jó.

A kiegyensúlyozottság széppé tesz, tehát próbáld meg boldoggá tenni magad. (Nem, nem a pasid tesz boldoggá, te magadat, és akkor boldog lehetsz VELE is.)

Viszont időről időre kisebb változtatásokkal felfrissítheted a külsődet, ettől te magad is jobban érzed magad, és ő is "új nőként" fog rád nézni. Én pl. nem vagyok nagyon kiöltözős a hétköznapokon, így ha elmegyünk valahova, néha eggyel jobban kicsípem magam, amivel nagyon meg tudom lepni, és ilyenkor mindig újra rácsodálkozik, hogy milyen csinos is vagyok. (Bocs, ez nyilván beképzelten hangzik, de hát azért van velem, mert vonzónak talált. :)

2015. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk 170cm vagyok és 68kg. Rövid barna hajam van és kerek arcom. Nem tartom magam szépnek egyáltalán és tudod ha én nem keresem akkor ő nem keres ezért nem tudom hogy mit csináljak! :(
2015. ápr. 13. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

ORALSZEX,sok,alapos,bőnyálas,mélytorkos!!!


34/F

2015. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem semmit se csinálj.

ez az erőlködés még senkinél sem vezetett semmire hosszú távon.

valaki mást kell keresned, aki érdekesnek talál.

2015. ápr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!