Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy én magam...

Miért van az hogy én magam nem látom soványnak de a testtömeg index szerint sovány vagyok?

Figyelt kérdés

Testtömeg indexed: 17.85


Ez alapján súlyod Sovány


Testtömeg indexed alapján soványabb vagy a kelleténél, ezért eszedbe ne jusson fogyókúrázni! Amennyiben nem genetikai adottságaidnak köszönheted karcsú alakodat, ügyelj arra, hogy elegendő vitaminhoz, nyomelemekhez és folyadékhoz jusson a szervezeted. A kóros soványság ugyanolyan komoly veszélyeket rejt, mint az elhízás, így nem árt, ha évente teljes vérképet és állapotfelmérést csináltatsz magadról.


Van popsim is szóval nem vok sovány egyáltalán ezt a hülyeséget ki találta ki?


164cm 48 kg nő vagyok.néha 50


2015. ápr. 14. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenkin máshogy oszlik el a súly:)

Ha nem látod magad kifejezetten kövérnek és nem akarsz fogyókúrázni akkor nincs gáz.

2015. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tessék?kövér nem vagyok! Te észnél vagy 48 kgval hogy a viharba lennék kövér???


csak nagynak látom a fenekem néha mert nem lapos de keskeny a csípőm..

2015. ápr. 14. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
párom 180 magas, 90 kg full izmos a teste és "túlsúlyos" kategóriába esik...:)
2015. ápr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első arra gondolt hogy nem vagy anorexiás. Ha semmi izom nincs rajtad, 48 kilóval is lehetsz plötyi/alaktalan. A másik lehetőség hogy a médiában mostanában leggyakrabban látott alakot tartod normálisnak, pedig ők is sokszor vékonyabbak a kelleténél.
2015. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan az anorexiara gondoltam:) egy anorexias meg 35kg-val is kovernek erzi magat, legalabbis azt erzi, hogy meg van rajta felesleg es fogynia kell.
2015. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok plötyi alaktalan na huzzatok a fenébe..


utálom ezt az oldalt..

2015. ápr. 14. 23:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Te buta tirpák nô....

Segíteni akart az elsô, de lefordítom:

Amíg nem érzed magad kövérnek, nincs gond => Konkrétan azt takarja, ha 164 cm 48 kg-osan kövérnek érzed magad, akkor gond van, anorexia-gyanús.


A másik, akinek olyan finom és nôies választ adtál, nem azt mondta, hogy te plöttyedt vagy. Hanem hogy lehet valaki az ilyen adatokkal, ha kevés rajta az izomtömeg.

De ha te tökéletes, karcsú és feszes vagy, valamint szuperül érzed magas a bôrödben, akkor mit foglalkozol a BMI-vel, és minek ez a kérdés?

2015. ápr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!