Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon kövérnek számít? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon kövérnek számít? A testtömeg index szerint átlagos, normál.

Figyelt kérdés

Magasság:166 cm

Súly:61 kg

Kor:14

Nem:Lány


2013. júl. 23. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kövér, egészséges.
2013. júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kövér!
2013. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
hát mit is mondjak, 17 vagyok 163 cm, 55 kg és nem érzem hogy csinos lennék. Szóval igen, átlagos, de lenne mit formálni rajta, bár kép nélkül nehéz megmondani
2013. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

kicsit

de nem a testtömegindex a legfontosabb, hanem hogy hogy nézel ki

lehet hogy neked így arányos

de szerintem 61 kg azért kicsit sok

2013. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Én 57 kg vagyok, és 170 cm, de még így sem érzem magam elég csinosnak, illetve vékonynak. Egyébként ez még bőven a jó kategórián belül van, de tudod, mi lányok már csak ilyenek vagyunk...:)
2013. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én végülis marhára dagadtnak tartom magamat,undorodom magamtól,én tényleg teszek érte hogy fogyjak.

A barátom azt mondta hogy "van rajtam egy pici",és ezt tudom is.Vannak akik azt mondják hogy zsírgombóc vagyok...És vannak olyan ismerőseim is akik kövérebbek nálam (és olyanok is akik nem) és azt mondják hogy teljesen jó alakom van.Én reálisan nézve magamat,úgy látom és tudom hogy van rajtam felesleg (a védőnő is mindig azzal csesztet hogy túlsúlyos állat vagyok).De önbizalomhiányos vagyok eléggé,szóval...Jah de van olyan ismim is aki dagadtabb nálam ezerszer aztán rám mondja hogy kövér vagyok..!!Jó az is vagyok de..áh..jó ezt elég hülyén magyaráztam el xD

2013. júl. 23. 17:54
 7/15 anonim ***** válasza:

én 170 centivel és 54kg-mal nem kövérnek, de nem is vékonynak érzem magam, mert hasban és combban vagyok "erős" :SSS

16/L

2013. júl. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is hasban és combban.De nem kerek a hasam vagy hogy mondjam,körte és homokóra között mozog az alakom.Inkább a csípőm vastag,a hasamon kevesebb van mint a csípőmön.
2013. júl. 23. 17:56
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy is ez a testtömeg index baromság... Én is kb. ilyen magas vagyok 62 kg voltam 20 évesen, engem is átlagosnak írt. Hát én megmondom, nem voltam vékony, nem voltam kövér, de már az utóbbi szélén álltam. Egyébként meg jó lenne tudni hogy 1kg izom és 1kg zsír terjedelme milyen... Nem mind1, mi van rajtad.
2013. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Számokból nem lehet megmondani,inkább képről. De látatlanba meg mondom hogy nem vagy kövér csak annak hiszed mwgad mint a korosztályod nagy része.
2013. júl. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!