Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kövér lányok miért hirdetik,...

A kövér lányok miért hirdetik, hogy a szépség belülről jön meg egyéb hülyeségek? Miért nem fogynak le csak simán?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 15. 21:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
azt bírom, mikor hangoztatják a csúnyák, hogy a belső értékek számítanak. oké, de attól még nem lesz valaki értékes belül, hogy kívül csúnya:D
2015. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
azért lássuk be, a kövérek kis százaléka az, aki betegség miatt kövér. a többi csak lusta.
2015. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Én vékony vagyok és ezt hirdetem.


Azt gondolom, hogy egyrészt mindenkinek a saját felelőssége, hogy a saját egészségéért, jó közérzetéért tegyen. Másrészt baromi beteg az a társadalom, ahol csak a derékméret a beugró a "sikeresség" vagy a"szépség" kategóriába.


Sok embernél az elhízás pszichés okok miatt történt, sokszor a szülők hibája, mert gyerekként disznóvá hizlalták, mert az "olyan cuki". A kövérség gyakran kajafüggőséggel jár együtt. Ez a legszörnyűbb talán a függőségek közül: mindenkinek nyilvánvaló, aki ránéz az illetőre, és még csak le se szokhat róla teljesen: ennie ugyanis kell.

A látszólagos "lustaság" mögött sosem tudhatod, hogy milyen belső gátak, okok húzódnak. Sosem láthatsz bele egy másik ember életébe, hogy annyira tudd, mit kéne csinálnia és hogyan. Abban egyetértek, hogy mindenkinek a kezében van a lehetőség, hogy változtasson, de hogy tud-e ezzel élni, az sok mindentől függ.


Gyakran sérült, törékeny lelkű, félénk, önbizalomhiányos lányok ők, akiket a folytonos sárbadöngöléssel - amint az itteni kommentek is jobbára teszik - csak még inkább belenyom a társadalom a tehetetlenségbe. Hát hogy hinnék el magukról, hogy majd ha elértek egy súlyt, akkor elfogadják őket, ha most ilyen kíméletlenül bánnak velük?


Szóval először elfogadóbbnak kéne lenni,megtenni feléjük az első kis lépést, és utána lehetne beszélni arról, hogy mit tehetnek ők magukért.


Nagyon furcsa, hogy miközben egyre inkább toleráns társadalmat építünk, egymás elfogadása és tiszteletben tartása alap, de egy nőnek még mindig az a legfőbb értéke, ha "szép" - azaz ha megfelel a női lapokban szentesített ideálnak.

2015. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért "hirdetik" mert te és a hozzád hasonlók totál hülyék, buták és lenézőek vagytok. Tudod, olyanok mint a kamasz hülyegyerekek általában.

Előttem levő jól megfogalmazta amit kell.

Ha ennyire nehéz felfogni, hogy sokan eleve ducik, akkor nincs értelme a hozzád hasonlókat meggyőzni.

A duci nők is lehetnek jó fej emberek, nézd meg Amerikában mennyi ilyen van és ők is emberek, ők is érzelmi lények ugyan úgy van párjuk, családjuk, barátjuk, eljárnak bulizni.

2015. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felesleges ilyeneken fennakadni. Ha valaki kövér attól még lehet jó ember. Viszont ha látok egy duci embert csokit vagy akár mi más hizlaló kaját enni azt egyenesen igénytelenségen tartom. Nem várom el senkitől hogy lefogyjon de szerintem annyi lehetne bennük hogy nem zabálnak össze minden sz@rt töménytelen mennyiségben(cukrozott üdítők, gyors ételek, csokik és egyéb ganék). Ami számomra a legtaszítóbb és legundorítóbb tud lenni az az ha kaja szaga van az illetőnek (nem tudom tapasztaltátok-e már de ez az a moslék szagú nem is tudom mi amit szerintem főtt kaja felbüfögése okozhat) és ezt egyszerűen nem bírom ki. Szerencsére ritkán találkozom ilyen emberekkel.
2015. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

15, napi pár száz emberrel találkozom a munkahelyemen, és biztosíthatlak, hogy a ducibbak sem büdösebbek, mint más. Nem ezen múlik!


Egyébként meg nem csoda, ha csokit és cukrozott izéket esznek-isznak, valamivel muszáj vigasztalódniuk, ha a környezetük úgy néz rájuk, mint te. Legszívesebben lekötöznélek és beültetném eléd a Hawaii-i szumócsapatot a kezükben fejenként 2 kiló csokival. Szenvedj! :D

2015. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%

#13: " ha "szép" - azaz ha megfelel a női lapokban szentesített ideálnak"


Az, hogy a női lapokban mi van, vajmi kevés köze van, hogy egy férfi mit fog vonzónak találni és mit nem. Egyáltalán olvasnak a férfiak "női lapokat" szerinted? Ha telerakják az újságokat sonkákkal, a férfiak akkor is a KARCSÚ és EGÉSZSÉGES nőket fogják preferálni!


Hiába írod a mézesmázos, szívszorító szövegedet, az tényleg csak az elhízott emberek kis százalékára vonatkozik! És számukra is van gyógyulás, csak kicsit hosszadalmas!


És igenis a helytelen táplálkozás és a kevés testmozgás áll az elhízott emberek 90%-a mögött!


Mellesleg egyáltalán nem nehéz lefogyni. Csak akkor nehéz, ha rossz úton-módon próbálják. Tudatlan, buta emberek hülye módszerekkel próbálkoznak, és csodálkoznak, hogy nem sikerül.

2015. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#16 Elhiszem hogy sok emberrel találkozol és hogy őnáluk nem tapasztaltad azt amit én leírtam. De én bizony tapasztaltam már párszor(!) (írtam is hogy szerencsére ritkán találkozom ilyennel) úgyhogy nekem ne magyarázd meg légyszíves.:)

"Egyébként meg nem csoda, ha csokit és cukrozott izéket esznek-isznak, valamivel muszáj vigasztalódniuk, ha a környezetük úgy néz rájuk, mint te." Hát persze ez tök logikus.. Ha a szegény ember azon kapja magát hogy nem tudja eltartani a gyermekét/családját mert nincs miből akkor nyugodtan mehet a dohányboltba napi 2 doboz cigiért hogy enyhítse a stresszt. Te jó ég..

2015. ápr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért hirdetik, mert ezzel akarják kompenzálni a nem előnyös külsejüket. Ha már a testük nem szép, még a lelkük lehet az és próblják nyomatékosítani, hogy úgyis az a legfontosabb. Amúgy szerintem valamiféle egyensúlyra kell törekedni, hiába vagy atom jó fej és kedves meg bájos, ha közben szétfolysz.
2015. ápr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"És igenis a helytelen táplálkozás és a kevés testmozgás áll az elhízott emberek 90%-a mögött!"


Hát persze! Egy szóval sem állítottam, hogy nem. Nyilván nem két répától meg egy karalábétól hízik el valaki. Csak felháborítónak tartom, hogy aki nem felel meg a női (és tessék, örüljetek: a férfi) magazinokban kínált szépségideálnak, az kb. nem is ember manapság. Nevezhetitek mézesmázos dumának, én nem annak szánom, de nincs semmi alapom, hogy minősítsem a másik embert ez alapján. Én sem vagyok hibátlan, csak kivételes szerencsémre a szüleim pont ezt nem szúrták el, ennek köszönhetően karcsú vagyok.

Szerintem továbbra is gáz, hogy egy túlsúlyos embert sokkal könnyebben megbélyegez a társadalom, mint egy jellemtelent, aki jól titkolja a defektjét. A kövérség "kirakatban van", ezért olyan könnyű megvetni őket.

2015. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!