Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kell tökéletes franci...

Hogy kell tökéletes franci mosolyvonalat húzni?

Figyelt kérdés

Kezdő műkörmös vagyok. Kb 6 hónapja körmözök elég intenzíven de csak anyagáron.

nem fényezem magam ezért lenne a kérdésem az h körömágy hosszabbítással h lehet tökéletes francia mosolyvonalat húzni?! tudok körömágyat hosszabbítani meg francia körmöt csinálni de szeretnék még ívesebb mosolyvonalat csinálni !!

( bunkó válaszokkal lécci kiméljetek ) A normális válaszokat nagyon Köszönöm :)



2015. ápr. 17. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Legegyszerűbben egy továbbképzésen tanulhatod meg a technikát.

Hiába írom le, oktatáson a tanár segítségével tudod legjobban begyakorolni

2015. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolj gyakorolj gyakorolj! :) Nem igaz, hogy csak tanfolyamon tanulhatod meg, láttam már otthon tanult körmöst aki gyönyörűen dolgozott.
2015. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom. Én csak magamon és anyun szoktam gyakorolni, nem is akarok ebből pénzt csinálni csak magunknak készíteném. Az a nagyon íves nem megy. Kis picit tudok, de olyat ami szépen felível nem, elmosódik és nem szép. Én két dologra gondolok vagy az ecset vagy a zselé. Lehet ha egy drága zselét vennék, mint a profik akkor az nem lenne folyós és könnyebb lenne megcsinálni. Hozzáteszem kinntről rendelem a zselét, de itthon is lehet kapni, nem a legolcsóbbat használom, egy középkategóriást veszek.
2015. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok minden múlik az anyag minőségén is, de fontos a megfelelő technika is. Ha komolyan érdekel, inkább menj el egy okj-re, ahol mindent elmondanak és az árban a kezdő csomag is benne van. Megéri, mert jó technikát alkalmazol és szép körmöket készíthetsz majd + ha megszorulsz az életben, vállalkozhatsz is. Én is így csináltam meg az OKJ-t anno a CN-nél. Jó tanárok vannak, nem bántam meg, hogy oda mentem és már az élet is úgy hozta, hogy ebből élek.
2015. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokáig kínlódtam, aztán láttam egy videót a neten. Így nagyon szép lesz, kontúros, nem mosódik el.

Megcsinálom a hosszabítást sablonnal, vagy ha nem hosszabítasz akkor viszel egy vékony réteget az átlátszó építőzseléből a körömre. Megköttetem. Ezután több zselét veszek fel az ecsetre és a mosolyvonalat felülről alakítom ki, tehát nem a francia véget teszem fel először, hanem a körömágyhoz közelebb eső átlátszó részt. Megköttetem, ha nem elég peremes, akkor reszelni is lehet, majd ezután teszem fel a színt a végére. Ecsetet kimosom, picit kitörlöm h ne csöpögjön belőle az aceton és így húzom el, de sokszor már szép és nem is kell feltétlen elhúzni. Ekkor fontos hogy gyorsan tegyem be a lámpába hogy ne csurogjon el semerre. Teszek rá egy fedőréteget az átlátszó építőből, formára reszelem , fényzselé és kész.

2015. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!