Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakkos körömről vélemények...

Gél lakkos körömről vélemények? Megéri havonta csináltatni vagy tönkrevágja a körmöket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem minek ez bárkinek is. Az UV bőrrákot okozhat, a gél lakkal sokkal többet kell bajlódni mintha simán lakkoznád a körmöd hetente. Egyáltalán mire jó a géllakk? Én még nem jöttem rá.
2015. ápr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Megéri, semmi bajod nem lesz tőle.
2015. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát te tudod kell-e, szerintem el lehet élni nélküle. De azt vedd figyelembe, hogy egy hónapot nem fog kibírni, ha nem is sérül meg, baromi igénytelenül néz ki. Inkább két héttel számolj. Szvsz egy baromi felesleges kiadás, inkább másra költök, de ha te máshogy vagy vele, szíved joga.

Egészségesnek nem egészséges, de különösebb káros hatását sem bizonyították.

2015. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a kormos UV lampakban csak UVA sugarzas van , ettol borrakot nemkaphatsz, mert amugyis keves idot van a korom a lampaban, ugyhogy ez badarsag amit a kedves elso kommentelo irt! tonkrevagni a kormodet csak a kormosod tudja, ha igazan jo szakemberhez jarsz akkor a kormeid mindig szépek lesznek :)
2015. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!